21.8. 2017 Těchonín – Tatenice 2:9 (0:4)

V sobotu začal nový ročník krajské 1. B třídy.  Náš celek přivítal nováčka soutěže z Tatenic. Tento zápas nám vůbec nevyšel jak herně, tak bohužel ani výsledkově. Tatenice na nás vyrukovali nátlakovou hrou spojenou s agresivitou v osobních soubojích. A tak již v 7. minutě zápasu se měnilo skore hry. Poprvé v zápase se trefil pozdější střelec třech golů D. Tareš. 0:1. O dalších šest minut později se prosadila posila hostů Knápek Miroslav. 0:2. Když jsme ve 24 minutě inkasovali potřetí, vypadalo z naším týmem špatně. Bohužel to v prvním poločase nebylo vše. Probíhala 36 minuta a brankář lovil míč ze své sítě po čtvrté. Střelcem byl Josef Kristek.0:4. Tento poločasový výsledek s naším celkem zamával, ale do druhé půle jsme chtěli s výsledkem i hrou něco udělat. Bohužel zůstalo pouze u přání a hosté i nadále zakončovali své akce vstřelenými brankami. V rozmezí 55.- 66. minuty jsme inkasovali další 4 branky a již jsme se začínali bát, aby výsledek neskončil dvouciferným rozdílem. Až za stavu 0:8 jsme vsítili i my branku. Vstřelil ji hlavou po trestném kopu David Roček. 1:8. Do konce zápasu ještě padlo po jedné brance na každé straně, když se trefil hostující hráč David Smrkal 1:9 a v poslední minutě snížil na konečných a hrozivých 2:9 Pavel Dostálek. Již po prvním zápase je všem jasné, že druhá sezona v soutěži je mnohem náročnější než ta předchozí, jak bývá ve fotbale zvykem. Proto se musíme zavčasu zmobilizovat a přistupovat k zápasům a tréninkům mnohem zodpovědněji než dosud. Je to jen na nás samotných, jakým stylem k tomu přistoupíme. V dalším zápase zajíždíme na hřiště dalšího nováčka a to na rezervu Moravské Třebové. Zápas bude sehrán v neděli 20.8. od 17 hodin. Odjezd autobusu je naplánován na 14:15 z Lichkova.

Branky: Roček, Dostálek P.

Sestava: Fišer – Šponar (Roček), Makar, Dostálek J., Peřina – Jironč, Hynek (Kmošek), Špaček, Strnad F. – Kovanda, Dostálek P.

Těchonín – Tatenice
Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme