21.8. 2017 M. Třebová – Těchonín 2:2 (2:2)

Na první venkovní utkání sezony jsme odcestovali do Moravské Třebové, aby jsme změřili síly s tamní rezervou. Od první minuty bylo zřejmé, že nás nečeká jednoduchý úkol, jelikož jsme do utkání nastoupili s deseti hráči. V tomto počtu ani nešlo jinak, nežli se soustředit na obranu a vyrážet k rychlým brejkům. Ovšem již pátá minuta přinesla situaci, kterou posoudil rozhodčí jako nedovolenou a nařídil pokutový kop. Ten proměnil o minutu později domácí Bubela Petr. 1:0. Tento začátek naše hráče ještě více zabrzdil a domácí začali diktovat tempo hry. To trvalo zhruba 20 minut a poté jsme i my dokázali, že si na nás musí domácí dávat pozor a to zejména na našeho jediného hrotového hráče. Ve 25. minutě se Michal Hynek dostal až do vápna s míčem na noze, obalamutil obránce kličkou a ten ho podrazil. Rozhodčí bez zaváhání ohodnotil tento zákrok jako nedovolený a nařídil i na druhé straně penaltu. K té se postavil Roman Špaček s jistotou ji proměnil. 1:1. I nadále měli domácí převahu, ale bez větších šancí. Jenže ve 41. minutě se domácí prosadili podruhé. Střelcem byl tentokrát Kalus Ondřej. 2:1. Naštěstí se našim hráčům podařilo v poslední minutě stav opět vyrovnat. Po pravé straně se dokázal probít přes tři hráče Michal Hynek, kterého dokázal skvěle doplnit Robert Kroczak a odměnou mu byla přesná přihrávka za domácí obranu. S tou si poradil jako zkušený harcovník a dloubáčkem překonal brankáře Vykydala. 2:2.

Druhý poločas pokračoval v podobném stylu jako ten první. Jen našim hráčům ubývaly síly rychleji a tím se dostávali pod větší tlak. Největší šancí domácích byla nastřelená tyčka naší branky ve 38. minutě druhé půle. I když posledních čtvrt hodiny byl tlak domácích enormní tak již žádný gol nedokázali vstřelit a zápas dospěl až k velmi nečekanému penaltovému rozuzlení. V tom již byli třebovští nad naše síly a připsali si druhý bod. My jsme s bodovým ziskem byli také spokojeni. Všem našim hráčům patří dík za bojovný výkon, který vedl až k bodovému zisku. Naopak je potřeba, aby se někteří naši hráči zamysleli nad svým přístupem. V další zápase přivítáme na našem hřišti rezervu Lanškrouna.

Branky: Špaček, Kroczak

Sestava: Janata – Fišer, Šponar, Makar, Strnad F. – Veselý, Kroczak, Špaček, Jironč – Hynek

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme