28.8. 2017 Těchonín – Lanškroun B 1:3 (0:2)

V sobotu na hřiště do Těchonína přijela rezerva Lanškrouna. I z důvodu silně redukované sestavy domácích měli hosté více ze hry a celý zápas ( kromě asi 10 minut ve druhé půli) diktovali tempo hry. Jako v minulém kole ve Třebové padla první branka do naší sítě z pokutového kopu. To probíhala 16 minuta a střelcem byl hostující hráč Černusák. 0:1. Za pouhé 3 minuty později dali hosté druhý gól. 0:2. Jejím střelcem byl Farkaš Martin. Tímto stavem skončila první půle zápasu.

Ta druhá měla podobný průběh. Jen s tím rozdílem, že branky padly po jedné na každé straně. Nejprve vstřelil krásnou kontaktní branku Roček (to probíhala 67. minuta), ale místo vyrovnání dali hosté třetí branku a tím i konečnou podobu výsledku. 1:3. Jejím autorem byl Kyral. Výhra hostů byla naprosto zasloužená vzhledem k předvedené hře.

Náš tým by se měl naopak co nejrychleji dát dohromady, aby byla sezóna dohrána se ctí a neskončila fiaskem. To už si ale musí každý hráč srovnat v hlavě sám a udělat pro těchonínský fotbal to nejlepší co může. Velký dík naopak patří těm, kteří pro to dělají maximum. V dalším zápase zajíždíme na půdu Opatovce.

Branka: Roček

Sestava: Janata- Dostálek J., Makar, Šponar, Roček – Jironč, Špaček, Kmošek, Veselý – Strnad F., Merta

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme