4.9. 2017 Opatovec – Těchonín 5:1 (3:0)

Ke druhému venkovnímu zápasu jsme zajížděli na hřiště Opatovce. Tentokráte alespoň s počtem hráčů rovnající se 11. Výsledek však byl až příliš krutý. Začátek také nebyl zrovna nejideálnější. Ve 12. minutě podnikli domácí útok na jejímž konci byl centr za obranu. Tam ve sprintu zasáhl nešťastně balon David Jandejsek a srazil si ho do vlastní branky. 1:0. Nadále se domácí snažili překonávat naší obranu dlouhými balony a tam ohrožovat našeho gólmana. Také takhle padl druhý gól. Ovšem za přispění čárového rozhodčího. Ten již byl asi myšlenkami na oslavě místního celku a dvoumetrový ofsajd ho nechal naprosto klidným. 2:0. Střelcem byl Rada. Bohužel nedlouho poté se domácí dočkali třetího gólu. Jejím autorem byl v probíhající 35. minutě Tomáš Hladík. Naším hráčům se také podařilo několikrát dostat až před brankáře, ale se zakončením to bylo špatné. A tak stav 3:0 byl i na konci poločasu.

Ve druhém poločase jsme samozřejmě chtěli s výsledkem něco udělat, ale dlouho se nám to nedařilo. Jiskřičku naděje vykřesal po několika rozích povedenou hlavičkou Roman Špaček. 68. minuta 3:1. Bohužel, místo další branky, jsme z rychlého brejku inkasovali my. V tu chvíli jsme měli míč na kopačkách na polovině Opatovce, tam našeho hráče okopával obránce tak dlouho před zrakem čárového rozhodčího až ho podkopl. Místo odpískání nedovolené hry následoval dlouhý nákop domácích a čtvrtá branka v naší síti. 72. minuta 4:1.(Telecký Tomáš). A když domácí přidali o čtyři minuty později pátou branku, bylo o zápase rozhodnuto a dohrávalo se spíše z povinnosti. V hodně nervozním zápase jsme nezískali ani bod a nadále zůstáváme na jednom bodu. V dalším domácím zápase se střetneme s lídrem tabulky ze Zámrsku.

Branka: Špaček

Sestava: Janata – Jandejsek, Roček, Dostálek J., Strnad F. – Jironč, Makar, Špaček, Veselý – Kroczak, Hynek

Opatovec-Těchonín
Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme