11. 9. 2017 Těchonín – Zámrsk 3:6 (2:2)

V sobotu přijel na náš trávník dosavadní lídr soutěže Zámrsk a potvrdil, že vedoucí pozici drží naprosto zaslouženě a bude patřit zcela určitě k největším favoritům celé soutěže. My jsme ovšem začali výborně. V 9. minutě potáhl po pravé straně míč až k brankové čáře Michal Hynek a následně ho posadil přesně na hlavičku Pavla Dostálka. 1:0. Ve 21. minutě přišla další krásná akce našich na jejímž úplném konci byl tentokrát Michal Hynek a krásným volejem vymetl pavučinu v levém horním růžku hostujícího brankáře. 2:0. Lepší začátek zápasu jsme si nemohli ani přát. K naší smůle však hosté dokázali záhy snížit a do poločasu i srovnat skóre. Nejprve ve 26. minutě letěl dlouhý balon do naší šestnáctky. Tam vypadalo, že má vše pod kontrolou náš gólman, balon sice chytil do náruče, ten mu však vypadl a pro Patrika Nováka již nebyl problém ho dopravit do naší sítě. 2:1. O pouhé 2 minuty později se dočkali hosté vyrovnání. Po dalším centru do našeho vápna jsme nebyli dost důslední při odkopu balonu z malého vápna, ke kterému se následně dostal hostující Jiráský a uklidil ho podruhé do naší branky. 2:2. Obě branky naprosto zbytečné a laciné. Nicméně to bylo co se týče branek v první půli vše a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného výsledku. 2:2.

Do druhé půle jste tedy nastupovali za nadějného stavu, ale s vědomím, že to nebude vůbec jednoduché. První stoprocentní šancí byla hlavička Jardy Kovandy po rohovém kopu, která bohužel skončila na břevně hostující branky. O 3 minuty později dostali hosté možnost přímého kopu kousek za hranicí velkého čtverce. K němu se postavil Jiráský a z mírným přispěním naší zdi otočil výsledek ve prospěch hostů. 2:3. V 67. minutě se dokázal prosadit hostující útočník v našem pokutovém území, ale tam jsme ho dokázali zastavit pouze nedovoleným zákrokem. Rozhodčí s odpískáním penalty neváhal. K zahrání penalty se postavil Jiráský a zkompletoval hattrick. O osudu utkání se zdálo být rozhodnuto. Ovšem proti byl náš neúnavný útočník Pavel Dostálek a vykřesal jiskřičku naděje. V 70. minutě se probil po levé straně přes obránce hostí a střelou z úhlu překonal brankáře Brychtu. 3:4. 75. minuta zápasu byla rozhodující. Hosté vstřelili svoji pátou branku utkání a my jsme naopak přišli o zcela zbytečně vyloučeného Michala Hynka po druhé žluté kartě. V 10 lidech již naši hráči nebyli schopní vyvinout tlak na soupeře a z výsledkem ještě něco udělat. Naopak hosté ještě vstřelili šestou branku z přímého kopu a stanovili konečný výsledek na 6:3 ve svůj prospěch. Naším hráčům sice nejde upřít bojovnost, ale zbytečnými chybami jsme soupeři k některým brankám dopomohli. A tak i po pátém kole čekáme na naše první vítězství a nadále máme na svém kontě pouhý bod. Další příležitost budeme mít za týden na stadionu v Králíkách. Tam se utkáme s místním celkem v neděli 17.9. od 16 hodin.

Branky: P. Dostálek 2, Hynek

Sestava: Janata – Šponar (Kroczak), Makar, Dostálek J., Jandejsek – Veselý, Kovanda, Špaček, Strnad F. – Hynek, Dostálek P.

Těchonín – Zámrsk

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme