14. 4. 2018 Těchonín – Opatovec 2:6 (0:3)

💬Pokud měl ještě někdo před sobotním zápasem s Opatovcem nasazené růžové brýle👀, po jeho skončení je snad už všem jasné, že doba hojnosti skončila. Tato věta není ani tak určená hráčům, jakož spíše fanouškům. ‼Očekával bych, že se budou snažit kluky na hřišti spíše podpořit, než jim spílat že hrajou hov…‼ Je totiž dost reálné, že v brzké době už nebudou mít komu nadávat. Nikdo nemládne a je potřeba si uvědomit, že dlouhodobé opory týmu Kovanda, Špaček, Makar atd., se honí po hřišti s hráči o jednu i dvě generace mladšími. Někteří kluci už fotbal ani nehráli, a přesto se vrátili pomoci týmu v nouzi. A věřte, že jim není příjemné poslouchat přiblblé keci některých jedinců, za zábradlím. Řada z nich nastupuje se sebezapřením, hrají s nedoléčenými zraněními. A hrát prostě musí, nejsou lidi. Někdo může namítnout, že vedení klubu mělo nějaké hráče sehnat, ale ono opravdu není kde brát. Žádný klub nemá hráče na rozdávání.✖
👉Do samotného zápasu jsme vstoupili s tím, že se budeme snažit co nejdéle udržet čisté konto. Vydrželo nám to zhruba minutu. Roshan se na svoji první branku opravdu moc nenadřel 0:1. Ve 13. minutě se tento hráč prosadil podruhé 0:2. Horší začátek jsme si opravdu nemohli přát. A když se v 37. minutě nemýlil Rada z pokutového kopu, vypadalo to že je po zápase 0:3. Škoda, že těsně před koncem prvního poločasu zahodil tutovku Jandejsek. Ale i tak jsem měl pocit, že je Opatovec pořád hratelný.
👉Bohužel hned po začátku druhého poločasu jsme inkasovali díky Štěrbovi počtvrté. O dvě minuty později, ale vykřesal naději P. Dostálek, který po hezké individuální akci vstřelil naši první branku 1:4. A najednou se začali dít věci. Obrana Opatovce už nebyla tak pevná a rodili se další naše šance. Jenže se ujala pouze střela Jandejska v 67. minutě 2:4. V době nejvyššího šturmu jsme už hráli vzadu na riziko, čehož využil v 74. minutě Matějka a definitivně zápas převážil na stranu Opatovce. O několik chvil později Roshan svoji třetí brankou v zápase, stanovil konečný stav utkání na tenisových 2:6.
Vysoká porážka sice zavání debaklem, ale podle mého názoru, až takový rozdíl mezi týmy nebyl. Hosté nám prostě udělili lekci z produktivity.
👉V příštím zápase se představíme v neděli 22.4. na hřišti prozatím suveréního Zámrsku. A to asi nebude žádná selanka. Stačí se podívat na tabulku💣📈

Branky: Dostálek P., Jandejsek D.

Sestava: Vašata – Hubálek D. (Lazorka), Makar, Šponar – Veselý M., Špaček, Jandejsek, Filip J. – Polzer (Durna), Kovanda (Kroczak), Dostálek P.

Těchonín – Opatovec
Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme