28. 4. 2018 Těchonín – TJ Jiskra 2008 0:10 (0:5)

💬 Předtím než napíšu pár vět k sobotnímu zápasu musím upozornit, že mě fotbalové povinnosti odvedli daleko od Těchonína a samotný zápas jsem neviděl. Jak mě, ale informovali moji špióni z řad diváků, bylo to jen dobře.
V Zámrsku mají hráči slíbené, že když vstřelí za celou sezonu 100 a více branek, dostanou sud píva. Co tak asi slíbit našim hráčům, kteří se tryskem blíží k hranici sta inkasovaných branek. Bude asi zajímavé sledovat, které mužstvo pokoří tuto metu jako první..
Blamáž, ostuda, debakl nebo jen možná reálný ukazatel našich současných schopností. (Jak se píše v různých formulářích, nehodící se škrtněte). Tak nějak by se dal zhodnotit náš sobotní duel s týmem FC Jiskra 2008. Někdo možná nad porážkou 0:10 mávne rukou, a řekne „Vem to ďas, za pár dní se hraje zas“. Musím ale upozornit, že se jedná o nejtěžší porážku za mnoho let zpátky. Nejsem úplně zběhlý v naší historii, ale co se vedou statistiky na našich internetových stránkách, větší porážku tam nenajdete. Nad tímto zjištěním by se měli hráči trochu zamyslet. Pořád tvrdíme, že chceme soutěž dohrát se ctí, ale do té měl náš sobotní výkon hodně daleko. Na druhou stranu je třeba říci, že současná hráčská krize v našem klubu není otázkou několika týdnů, ale sahá daleko hlouběji. Vím, že se uvažovalo před sezonou, zdali se vůbec do 1.B třídy přihlašovat. Po bitvě je každý generál, ale jak je vidět asi se nemělo. I když s tímto přístupem, kdy se vůbec netrénuje a hrají se pouze zápasy, by jsme měli problémy se zachránit i v okrese.
No hned v úterý 1.5. mají hráči šanci napravit svoji reputaci. V dohrávce od 16h přivítáme zálohu Moravské Třebové. Už jsem slyšel hlasy, že jejich áčko hraje pohár, takže by nemuseli přijet v silné sestavě a mohli by jsme i vyhrát. Pokud zopakujeme sobotní výkon, neporazíme nikoho. Já pevně doufám, že už na vlastní oči uvidím pořádnou jízdu a budu moci hráče i pochválit. I když oni jsou vlastně „čarodějnice“, takže to se životosprávou asi nebude žádná sláva.

Sestava: Janata – Hubálek (Polzer), Makar, Roček, Strnad F. – Veselý M., Špaček, Jandejsek, Filip J., – Kovanda, (Veselý P.), Lazorka

Těchonín – Králíky
Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme