8. 6. 2018 Libchavy – Těchonín 6:2 (2:1)

💬Je moc dobře, že se podařilo klubům domluvit a odehrát náš vzájemný zápas už v pátek odpoledne. V sobotu by jsme měli se složením mužstva daleko větší problémy. Mohli jsme tak celkem solidní návštěvě ukázat, že sice sestupujeme, ale fotbal zase tak špatný nehrajeme. Docela mě překvapilo, jak dlouho jsme s domácím týmem dokázali držet krok. Nemá cenu diskutovat o tom, kdo komu chyběl, rozhodují vždy jenom hráči, kteří jsou zrovna k dispozici.
👉Pěkný útulný stadiónek mají v Libchavách. I zázemí klubu musím pochválit. Ten, kdo ale lajnoval hřiště, se moc nevyznamenal. Kdyby jste viděli středovou čáru tak řeknete, že musel mít minimálně dvojku pod žílou. Na průběh zápasu to samozřejmě, ale nemělo žádný vliv.
Ten, kdo přišel o pár minutek později, neviděl dvě branky. Nejprve se po centru tuším Ročka, prosadil hlavou Kovanda. Zajímavé bylo jak všechno na pár vteřin ztichlo, jakoby tomu nikdo nechtěl uvěřit, že jsme dokázali vstřelit branku. Vedení jsme bohužel udrželi pouze chviličku. Kuba Dostálek zahrál v pokutovém území rukou a z následné penalty, potvrdil Pavlák pověst kanonýra. Domácí tým měl převahu, dostal se do několika šancí, ale i naši hráči dokázali soupeře pozlobit. Hlavně Kovanda snad vyhrál všechny hlavičkové souboje, které podstoupil. V 26. minutě se dostali Libchavy do vedení, když se dokázal prosadit Šalda. To bylo z brankového účtu prvního poločasu vše.
👉V pauze jsme živě diskutovali, jak dlouho ještě vydržíme fyzicky. Jaké bylo naše překvapení, když jsme domácí na začátku druhé půle nepustili několik minut z vlastní poloviny. I branku jsme vstřelili, ale ta nebyla zřejmě správně uznána, kvůli postavení mimo hru. V 62. minutě po našem zaváhání vstřelil třetí branku Libchav Ráb. Podle mého názoru, nejlepší hráč zápasu. To už měl za sebou herecký výstup, domácí trenér Hlaváček. Kvůli neodpískanému pokutovému kopu, s rozběhem rozkopnul brašnu s věcmi, které se rozkutáleli kolem. Místo, aby to sám posbíral, nechal to uklidit dorostence sedící na lavičce. Opravdu frajer. Docela by mě zajímalo, jestli byl fakticky tak naštvaný, nebo jenom hrál divadlo. Když v 72. minutě zvýšil Váně na 4:1 pro domácí, vypadalo to, že je po zápase. Jiskřičku naděje nám vykřesal Filip, který v 80. minutě prostřelil náhradního brankáře domácích. Kdyby takto zápas skončil, asi by jsme byli celkem spokojení. Bohužel jsme si ještě v posledních minutách zápasu nechali vstřelit dvě branky, které stanovili konečný výsledek na 6:2 pro domácí. Myslím si, že to byla škoda, protože jsme tím trochu znehodnotili náš celkem sympatický výkon.
👉V sobotu přivítáme na domácím hřišti od 16 hod. Sloupnici. Je to poslední zápas sezony a tak bych chtěl pozvat všechny fanoušky. Je dost možné, že uvidíte naposledy v akci některé hráče, kteří hodlají ukončit kariéru, či přestoupit do jiných klubů.

Branky: Kovanda, Filip J.

Sestava: Janata- Makar, Dostálek J., Roček, Jandejsek- Filip J.(Veselý P.), Kmošek (Lazorka), Špaček, Veselý M.,

– Kovanda, Dostálek P.

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme