3. 8. 2018 Turnaj starostů

28.7. 2018 se uskutečnil v Těchoníně již 8. ročník Putovního turnaje starostů obcí v kopané. V parném sobotním odpoledni se na Celném představila mužstva z Těchonína, Červené Vody, Lichkova a Boříkovic. Vítězem turnaje se stal domácí Těchonín, který při hracím systému každý s každým na 2x 20 minut, neztratil ani bod a inkasoval pouze jednu branku. Druhé místo obsadila Červená Voda, třetí skončil Lichkov a na čtvrtém místě se umístili Boříkovice. Na všech mužstvech bylo znát, že jsou prázdniny a dovolené v plném proudu. Trenéři a vedoucí týmů se určitě pořádně zapotili, než sehnali dostatečný počet hráčů. I přes řadu absencí, měl turnaj slušnou úroveň. Někteří fotbalisté ukázali, že mají před startem nové sezony solidní formu. Domácí Polzer a Hnátnický Petr z Červené Vody se podělili o střeleckou korunu. Oba dva vstřelili tři branky. Výraznými oporami svých mužstev byli i všichni brankáři. Punc turnaji dodala přítomnost starostů Těchonína a Lichkova pánů Krejsy a Richtra, kteří se po odehrání všech zápasů podíleli i na předání cen. Příští rok by se tento turnaj měl konat v Boříkovicích.
Domácí klub se před samotným vyhlášením výsledků, rozloučil s dlouholetými oporami Romanem Špačkem a Pavlem Kmoškem. Roman Špaček, který přestoupil do Sopotnice odehrál za Těchonín 226 zápasů a vstřelil 125 branek. Pavel Kmošek, který ukončil hráčskou kariéru odehrál za domácí tým 418 zápasů a vstřelil 84 branek. Oběma jmenovaným patří velký dík za odvedené služby.
Výsledky

Těchonín – Boříkovice
4 : 1 ( 2:0 )
B. Roček, Polzer, Černohous, Jandejsek – Krejčí

Lichkov – Červená Voda
1 : 3 ( 1:1 )
B. Filip – Hnátnický Petr 2x, Kopecký

Těchonín – Červená Voda
2 : 0 ( 0:0 )
B. Polzer, Turner

Lichkov – Boříkovice
1 : 0 ( 1:0 )
B. Matoulek Jan

Těchonín – Lichkov
4 : 0 ( 1:0 )
B. Polzer, Kroczak, Turner, Špaček

Boříkovice – Červená Voda
0 : 1 ( 0:0 )
B. Hnátnický Petr

Pořadí:
1. Těchonín 3 0 0 10:1 = 9 b.

2. Červená Voda 2 0 1 4:3 = 6 b.

3. Lichkov 1 0 2 2:7 = 3 b.

4. Boříkovice 0 0 3 1:6 = 0 b.

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme