2014/15

1. kolo – Těchonín – Semanín 1:4 (1:2)

Branka: Hynek

Sestava: Vašata –  Šponar (Merta), Makar, Dostálek, Kabourek- Faltus, Majvald L., Špaček, Strnad- Hynek, Jironč (Kroczak)

Více informací k zápasu zde.

 

2. kolo – D. Dobrouč – Těchonín 2:3 (0:2)

Branky: Kroczak, Špaček, Kovanda

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Faltus (Merta), Špaček, Majvald L., Strnad – Hynek (Kovanda), Kroczak

Více informací k zápasu zde.

 

3. kolo – Těchonín – Brandýs n. O. 3:5 (2:3)

Branky: Kovanda 2, Makar

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Kroczak, Špaček, Majvald L., Faltus – Kovanda, Hynek (Merta)

Více informací k zápasu zde.

 

4. kolo – Sopotnice – Těchonín 2:3 (1:2)

Branky: Špaček 2, Kovanda

Sestava: Vašata – Majvald L., Makar, Merta, Kabourek – Šponar, Špaček ( Faltus), Hynek, Kroczak ( Strnad) – Kovanda, Jironč

Více informací k zápasu zde.

 

5. kolo – Těchonín – Sloupnice 2:1 (1:1)

Branky: Jironč, Kovanda

Sestava: Vašata – Majvald L., Makar, Merta, Kabourek – Strnad (Kroczak), Dostálek, Hynek, Šponar – Jironč, Kovanda

Více informací k zápasu zde.

 

6. kolo – Červená Voda – Těchonín 6:0 (2:0)

Sestava: Vašata – Jironč, Merta, Šponar, Majvald L. – Faltus, Kroczak, Špaček, Žďárek (Makar) – Kovanda, Hynek

Více informací k zápasu zde.

 

7. kolo – Těchonín – Žamberk B 1:0 (0:0)

Branka: Kovanda

Sestava: Vašata – Šponar, Merta, Makar, Kabourek – Faltus, Hynek, Majvald L., Strnad (Jironč) – Kovanda, Kroczak

Více informací k zápasu zde.

 

8. kolo – Rybník – Těchonín 2:1 np (0:1)

Branka: Špaček

Sestava: Vašata – Jironč, Makar, Merta, Kroczak – Šponar (Kubový),  Majvald L., Hynek, Strnad (Dostálek) – Špaček, Kovanda

Více informací k zápasu zde.

 

9. kolo – Těchonín – Rudoltice 4:1 (1:1)

Branky: Kovanda 3, Šponar

Sestava: Vašata – Jironč, Makar, Dostálek, Kabourek – Kroczak, Majvald L., Špaček (Merta), Šponar – Kovanda, Hynek (Strnad)

Více informací k zápasu zde.

 

10. kolo – Žichlínek – Těchonín 5:0 (4:0)

Sestava: Vašata – Jironč (Kubový), Merta, Makar, Kabourek – Šponar, Špaček, Majvald L., Strnad – Hynek, Kovanda

Více informací k zápasu zde.

 

11. kolo – Těchonín – Tatenice 0:2 (0:2)

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Kabourek, Kroczak – Strnad, Špaček, Hynek, Faltus – Kovanda, Jironč

Více informací k zápasu zde.

 

12. kolo – Těchonín – Boříkovice 4:1 (1:1)

Branky: Kovanda 2, Špaček, Šponar

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Majvald L. – Jironč, Hynek, Špaček, Faltus (Merta) – Kovanda, Kroczak (Strnad)

Více informací k zápasu zde.

 

13. kolo – Boříkovice – Těchonín 1:3 (0:1)

Branky: Kovanda 2, Špaček

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Jironč ( Strnad), Hynek, Majvald L., Kroczak (Faltus) – Špaček (Kubový), Kovanda

Více informací k zápasu zde.

 

14. kolo – Semanín – Těchonín 5:1 (4:0)

Branky: Kovanda

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek J., Makar, Merta – Jironč, Dostálek P., Špaček, Jandejsek – Kovanda, Kroczak

Více informací k zápasu zde.

 

15. kolo – Těchonín – D. Dobrouč 0:4 (0:2)

Sestava: Hynek – Jironč, Makar, Merta, Kabourek – Majvald L., Dostálek P., Kmošek, Jandejsek – Kovanda( Lukáč), Špaček

Více informací k zápasu zde.

 

16. kolo – Brandýs n. O. – Těchonín 4:3 np. (2:2)

Branky: Kovanda 3

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek J., Makar, Kabourek – Jironč, Jandejsek, Špaček (Merta), Kroczak – Kovanda, Hynek

Více informací k zápasu zde.

 

17. kolo – Těchonín – Sopotnice 2:3 (0:2)

Branky: Kovanda, Hynek 

Sestava: Vašata – Šponar, Merta, Makar, Kabourek – Jironč, Jandejsek, Špaček, Kroczak – Kovanda, Hynek

Více informací k zápasu zde.

 

18. kolo – Sloupnice – Těchonín 2:0 (1:0)

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek J., Makar, Kabourek – Kroczak, Dostálek P., Špaček( Jironč), Jandejsek – kovanda, Hynek

Více informací k zápasu zde.

 

19. kolo – Těchonín – FC Jiskra 2008 B 3:2 (1:2)

Branky: Dostálek Pavel 2, Kovanda

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek J., Kabourek – Jironč (Kroczak), Dostálek P., Špaček (Merta), Jandejsek – Kovanda, Hynek

Více informací k zápasu zde.

 

20. kolo – 1.FC Žamberk B – Těchonín 1:2 np (1:0)

Branka: Kovanda

Sestava: Hynek – Šponar, Makar, Merta, Jironč – Strnad (Lukáč), Jandejsek, Kmošek, Kroczak, Faltus – Kovanda

Více informací k zápasu zde.

 

21. kolo – Těchonín – Sokol Rybník 5:3 (3:2)

Branky : Kovanda 3, Špaček, Jironč

Sestava: Kabourek – Jironč, Dostálek J., Makar, Šponar – Majvald L., Špaček, Jandejsek, Kroczak – Kovanda (Kubový), Merta

Více informací k zápasu zde.

 

22. kolo – Rudoltice – Těchonín 1:3 (1:2)

Branky: Kovanda 3

Sestava: Hynek – Šponar, Makar, Dostálek Jakub, Merta – Majvald, Špaček (Kmošek), Dostálek Pavel, Jandejsek – Jironč, Kovanda (Lukáč)

Více informací k zápasu zde.

 

23. kolo – Těchonín – Žichlínek 2:1 (0:0)

Branky: Hynek 2

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek P., Kabourek – Jandejsek, Kmošek, Špaček (Strnad), Majvald L. – Hynek, Jironč (Kroczak)

Více informací k zápasu zde.

 

24. kolo – Tátenice – Těchonín 4:1 (3:0)

Branka: Hynek

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Jironč, Špaček, Kroczak, Lukáč – Hynek

Více informací k zápasu zde.

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme