2013/14

PODZIM

1. kolo – Žamberk B – Těchonín 2:1 p. (0:0)

Branka: Špaček

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Dostálek, Kabourek (Merta) – Filip Radek (Filip Roman), Špaček, Kmošek, Majvald L. – Kroczak, Strnad (Lukáč)

 

2.kolo – Těchonín – Sruby 1:5 (1:2) 

Branka: Maleček

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Dostálek, Merta – Filip Radek, Kmošek, Majvald L., Jironč – Maleček, Filip Roman (kroczak)

 

3.kolo – Č. Heřmanice – Těchonín 6:1 ( 4:1) 

Branka: Kroczak

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek, Kovanda, Majvald L. – Jironč, Kmošek (Merta), Kroczak, Jandejsek – Maleček (Filip Radek), Žďárek (Strnad)

 

4. kolo – Těchonín – Č. Voda 4:5 (2:4) 

Branky: Kovanda 2, Kroczak, Jironč

Sestava: Vašata – Majvald L.( Filip Radek), Dostálek, Kovanda, Kabourek – Jironč, Kmošek, Kroczak, Strnad (Merta) – Jandejsek, Maleček (Žďárek)

 

5. kolo – Sopotnice – Těchonín 4:1 (2:1) 

Branka: Jandejsek

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek, Kabourek, Jironč – Strnad (Lukáč), Kmošek (Maleček), Kroczak, Filip Radek – Jandejsek, Hynek

 

6. kolo – Albrechtice – Těchonín 1:0 (0:0)

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek, Kabourek, Jironč – Majvald L., Kovář (Merta), Jandejsek, Kroczak – Hynek, Žďárek (Filip Radek)

 

7.kolo – Těchonín – Tatenice 3:2 (2:1)

Branky: Kroczak, Kovář, Žďárek

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Dostálek, Majvald L. – Filip Radek, Jandejsek, Kroczak, Kovář – Žďárek, Hynek (Jironč)

 

8. kolo – Semanín – Těchonín 3:0 (1:0)

Sestava:  Vašata – Jironč, Kovanda, Šponar, Majvald L. – Filip Radek, Jandejsek, Maleček, Strnad – Kovář, Žďárek

 

9. kolo – Těchonín – D. Dobrouč 1:2 (0:1)

Branka: Filip Radek

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Dostálek, Kabourek – Jironč, Jandejsek, Kmošek, Filip Radek – Kroczak, Kovář

 

10. kolo – Boříkovice – Těchonín 4:0 (1:0)

Sestava: Vašata – Šponar, Filip Radek, Jandejsek, Majvald L. – Kroczak, Kmošek, Maleček, Strnad – Kovanda (Lukáč), Filip Roman

 

11. kolo – Těchonín – Rybník 2:3 (1:1)

Branky: Kroczak, Žďárek

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek, Merta, Kabourek – Kovář, Jandejsek, Kmošek, Majvald L. – Kroczak (Strnad), Maleček (Žďárek)

 

12. kolo – Sloupnice – Těchonín 3:1 (1:1)   

Branka: Kmošek

Sestava: Vašata – Šponar, Jandejsek, Kabourek, Merta – Kovář, Dostálek, Kmošek, Filip Radek (Strnad) – Maleček (Žďárek), Kroczak

 

13. kolo – Těchonín – Brandýs n. O. 1:2 p. (1:0)

Branka: Kovanda

Sestava: Vašata – Šponar, Jandejsek, Merta, Kabourek – Majvald L., Dostálek, Kmošek, Filip Radek (Jironč) – Kovanda, Kovář

 

14. kolo – Těchonín – Žamberk B. 2:1 (2:0)

Branky: Hynek 2

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek, Kovanda, Jironč – Majvald L., Kmošek, Jandejsek, Filip Radek (Merta) – Hynek, Kovář

 

JARO

15. kolo – Sruby – Těchonín 3:2 (2:0) 

Branky: Hynek 2

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Kabourek, Jironč – Filip Radek (Žďárek), Kvapil, Dostálek, Faltus – Kovanda, Hynek

 

16. kolo – Těchonín – Č. Heřmanice 2:0 (1:0)

Branky: Jironč, Hynek 

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Jironč (Strnad), Kmošek (Merta), Kvapil, Majvald L. – Hynek, Žďárek (Filip Radek)

 

17. kolo – Červená Voda – Těchonín  3:2 p. (2:0)

Branky: Kovanda, Hynek 

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Jironč (Žďárek), Kmošek, Kvapil, Majvald L.- Kovanda, Hynek

 

18. kolo – Těchonín – Sopotnice 3:2 (1:0)

Branky: Hynek 2, Kovanda

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Majvald L. (Faltus), Kmošek, Kvapil, Jandejsek (Jironč) – Hynek (Filip Radek), Kovanda

 

19. kolo – Těchonín – Albrechtice 4:0 (0:0) 

Branky: Kovanda 2, Hynek, Jironč

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Faltus (Strnad), Kmošek, Kvapil, Majvald L. (Jironč) – Kovanda (Žďárek), Hynek (Filip Radek)

 

20. kolo – Tatenice – Těchonín 0:3 (0:1) 

Branky: Kovanda 3

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Strnad (Faltus), Kmošek (Filip Radek), Kvapil, Majvald L. (Jironč) – Hynek (Žďárek), Kovanda (Kroczak)

 

21. kolo – Těchonín – Semanín 2:1 (1:0)

Branky: Kovanda, Hynek

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Merta, Kabourek – Majvald L. (Kroczak), KMošek, Kvapil, Žďárek (Faltus) (Strnad) – Kovanda, Hynek (Jironč)

 

22. kolo – D. Dobrouč – Těchonín 3:4 p. (1:1)

Branky: Kvapil 3

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Majvald L.(Faltus), Kmošek (Jironč), Kvapil, Kroczak – Kovanda, Hynek

 

23. kolo – Těchonín – Boříkovice 3:1 (2:1) 

Branky: Hynek 2, Dostálek

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Mjvald L., Kmošek, Kvapil, Jironč (Kroczak) – Kovanda, Hynek

 

24. kolo – Rybník – Těchonín 5:0 

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Majvald L. (Jironč) – Kroczak, Kvapil, Kmošek, Strnad (Žďárek) – Kovanda, Hynek

 

25. kolo – Těchonín – Sloupnice 4:2 (2:0)  

Branky: Kovanda 2, Dostálek, Hynek

Sestava: Vašata – Šponar, Makar, Dostálek, Kabourek – Majvald L. (Jironč), Kmošek, Kvapil, Kroczak – Kovanda, Hynek

 

26. kolo – Brandýs n. O. – Těchonín 4:3 p. (3:3) 

Branky: Kovanda 2, Faltus

Sestava: Vašata – Šponar (Majvald L.), Hynek, Dostálek, Kabourek – Faltus (Kmošek), Makar, Kvapil, Kroczak – Kovanda, Jironč

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme