2012/13

PODZIM

1. kolo – Těchonín – D. Dobrouč 3:0 (2:0) 

Branky: Špaček 2, Jironč

Sestava: Vašata – Šponar, Merta, Hynek, Fišer – Jironč, Jandejsek, Špaček, Durna (Lukáč) – Kovanda, Faltus

 

2.kolo – Těchonín – Sloupnice 1:2 np. (0:1)

Branka: Kovanda

Sestava: Vašata – Majvald L., Merta, Šponar, Jironč – Maleček, Hynek, Špaček, Faltus – Kovanda, Filip Radek

 

3. kolo – Dobříkov B – Těchonín 10:2 (5:1)  

Branky: Majvald L., Špaček

Sestava: Doskočil – Jironč, Šponar, Kovanda, Kabourek – Filip Radek, Majvald L., Špaček, Faltus – Vašata, Lukáč (Filip Roman)

 

4. kolo – Těchonín – Helvíkovice 1:2 (0:0)

Branka: Kovanda

Sestava: Vašata – Šponar, Merta, Durna, Majvald L. – Faltus (Jironč), Hynek, Špaček, Jandejsek – Kovanda, Filip Radek

 

5.kolo – Rybník – Těchonín 1:2 (1:0) 

Branky: Hynek, Jironč

Sestava: Doskočil – Šponar, Merta, Durna (Maleček), Kabourek – Jironč (Dostálek), Hynek, Špaček, Fišer – Kovanda, Jandejsek

 

6. kolo – Těchonín – Sruby 5:0 (2:0)

Branky: Špaček 2, Kovanda, Jironč, Kabourek

Sestava: Vašata – Jironč, Dostálek, Merta, Kabourek – Durna (Maleček), Jandejsek, Špaček, Fišer – Kovanda, Faltus (Lukáč)

 

7. kolo – Tatenice – Těchonín 4:5 (2:2) np. 2:4 

Branky: Kovanda 2, Kabourek, Špaček

Sestava: Vašata – Jironč, Merta, Dostálek, Kabourek – Durna, Jandejsek (Šponar), Špaček, Majvald L. – Kovanda, Faltus (Maleček)

 

8.kolo – Řetová – Těchonín 3:1 (2:1) 

Branka: Hynek

Sestava: Doskočil – Šponar, Merta, Dostálek, Kabourek (Faltus) – Durna (Jironč), Hynek, Špaček, Fišer – Kovanda, Jandejsek

 

9. kolo – Těchonín – Č. Heřmanice 5:4 (2:1)

Branky: Kovanda 2, Hynek 2, Špaček

Sestava: Vašata – Šponar, Merta, Dostálek, Kabourek – Jironč, Jandejsek, Špaček, Durna – Hynek, Faltus (Kovanda)

 

10. kolo – Sopotnice – Těchonín 0:1 (0:0) np.

Sestava: Vašata – Jandejsek, Merta, Kabourek, Fišer – Jironč, Majval L., Špaček, Durna – Kovanda, Hynek

 

11. kolo – Těchonín – Choceň 3:1 (3:0)

Branky: Jironč, Dostálek, Hynek

Sestava: Doskočil – Šponar, Durna, Dostálek, Kabourek – Jironč, Špaček (Lukáč), Majvald L., Jandejsek – Hynek, Kroczak

 

12. kolo – Těchonín – Králíky – Č. Voda B 3:1 (3:0)

Branky: Hynek, Špaček, vlastní

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek, Durna, Kabourek – Jironč (Merta), Majvald L-, Špaček (Lukáč), Jandejsek – Hynek (Kovanda), Kroczak

 

13. kolo – D. Dobrouč – Těchonín 5:1 (0:1)

Branka: Hynek 

Sestava: Doskočil – Šponar (Durna), Dostálek, Kovanda, Kabourek – Jironč, Majvald L., Špaček, Jandejsek – Hynek, Kroczak

 

14. kolo – Boříkovice – Těchonín 0:2 (0:1) 

Branky: Jironč, Špaček

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Kabourek – Jandejsek, Majvald L., Dostálek, Jironč – Durna (Merta), Špaček, Kroczak (Lukáč)

 

 JARO

15. kolo – Helvíkovice – Těchonín 4:6 (1:3) 

Branky: Fišer 2, Kovanda, Zeman, Filip Radek, Jandejsek

Sestava: Konopka – Šponar, Merta, Kabourek – Filip Radek, Fišer, Jandejsek, Kroczak – Lukáč (Filip Roman), Kovanda, Zeman

 

16. kolo – Těchonín – Rybník 3:4 (3:2) np. 

Branky: Kovanda, Špaček, Hynek

Sestava: Doskočil – Šponar, Merta (Kmošek), Dostálek, Jironč – Kroczak, Majvald L., Špaček, Jandejsek – Kovanda, Hynek

 

17. kolo – Sruby – Těchonín 3:0 (1:0) 

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Merta, Kabourek – Jandejsek, Dostálek, Majval L., Jironč (Kroczak) – Špaček (Konopka), Hynek

 

18. kolo – Sloupnice – Těchonín 4:1 (2:1)  

Branka: Špaček

Sestava: Doskočil – Šponar, Kovanda, Dostálek, Kabourek – Jandejsek, Kmošek (Merta), Majvald L., Kroczak (Jironč) – Hynek, Špaček (Lukáč)

 

19. kolo – Těchonín – Tatenice 3:2 (2:1)  

Branky: Hynek, Kovanda, Šponar

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek, Merta, Jironč – Kroczak (Konopka), Kovanda, Kmošek, Jandejsek – Špaček, Hynek

 

20. kolo – Těchonín – Dobříkov B 0:1 (0:1) 

sestava: Doskočil – Šponar, Jandejsek, Kabourek, Majvald L. – Jironč, Špaček, Kmošek, Konopka (Zeman) – Hynek, Kroczak (Merta)

 

21. kolo – Těchonín – Řetová 2:1 (1:0) 

Branky: Jandejsek, Zeman 

Sestava: Vašata – Šponar, Merta, Kabourek, Majvald L. – Jironč (Lukáč), Kroczak, Kmošek, Jandejsek – Filip Roman (Zeman), Hynek

 

22. kolo – Č. Heřmanice – Těchonín 0:1 (0:0)

Branka: Hynek

Sestava: Vašata – Šponar, Dostálek, Merta, Kabourek – Jironč, Kmošek, Kroczak, Jandejsek – Hynek, Filip Roman (Lukáč)

 

23. kolo – Těchonín – Sopotnice 2:5 (1:0) 

Branky: Kroczak, Hynek

Sestava: Vašata – Šponar, Merta, Dostálek, Majval L.- Jandejsek, Kmošek, Kroczak, Jironč (Filip Roman) – Hynek, Konopka

 

24. kolo – Choceň B – Těchonín 5:0 (4:0)  

Sestava: Vašata – Šponar, Merta, Dostálek, Kabourek – Majvald L.(Filip Radek), Kmošek (Filip Roman), Kroczak, Jandejsek – Hynek, Jironč (Konopka)

 

25. kolo – Těchonín – Boříkovice 2:1 (1:0) np.

Branka: Majvald L. 

Sestava: Vašata – Šponar, Merta, Dostálek, Jironč – Majvald L., Kmošek (Lukáč), Kroczak, Jandejsek – Filip Roman (Filip Radek), Hynek

 

26. kolo – Č. Voda – Těchonín 5:2 (2:1)

Branky: Hynek 2

Sestava: Doskočil – Jironč, Dostálek, Filip Roman, Majvald L. – Konopka, Kmošek, Kroczak, Vašata – Hynek, Lukáč

 

                                                                               Konečná tabulka 

1. Řetová                            62 : 46     51

2. Sloupnice                        70 : 43     49

3. Sopotnice                        61 : 56     47

4. Rybník                             56 : 45     43

5. Tatenice                          53 : 48      42

6. Těchonín                         54 : 65      41

7. Sruby                               56 : 40      40

8. Boříkovice                        39 : 36      39

9. D. Dobrouč                       65 : 50      39

 10. Č. Heřmanice                 57 : 49      38

 11. Dobříkov B                     54 : 56      37

 12. Králíky – Č. Voda B        46 : 47      35

 13. Choceň B                       43 : 59      33

  14. Helvíkovice                     38 : 114    12

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme