2011/12

2011/12

 

PODZIM

1. kolo – Těchonín – Sruby 4:5 (2:2)

Branky: Špaček 3, Kroczak

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Hrdina F., Majvald L. – Jironč, Špaček, Kmošek, Jandejsek – Kroczak, Uhrner (Durna)

 

2. kolo – Těchonín – Jablonné n. O. 2:1 2:1)

Branky: Jandejsek, Kroczak

Sestava: Vašata – Majvald L., Kovanda, Hrdina F., Šponar – Jironč (Durna), Špaček, Kmošek, Jandejsek – Uhrner, Kroczak (Merta)

 

3. kolo – Dobříkov B – Těchonín 5:1 (2:0) 

Branka: Lukáč

Sestava: Vašata – Šťovíček, Durna, Hrdina F., Šponar – Jironč, Špaček (Lukáč), Majvald L., Gloziga – Kroczak, Uhrner

 

4. kolo – Těchonín – Řetová 2:0 (1:0)

Branky: Kroczak 2

Sestava: Lux – Šťovíček, Kovanda, Hrdina F., Šponar – Durna, Špaček, Gloziga, Jironč – Kroczak (Merta), Uhrner

 

5. kolo – Kunvald – Těchonín 2:3 (2:0)

Branky: Špaček, Gloziga, Vašata

Sestava: Lux – Šponar, Merta, Hrdina F., Šťovíček (Jandejsek) – Durna, Špaček, Gloziga, Jironč (Vašata) – Kroczak, Uhrner

 

6. kolo – Těchonín – Mistrovice  2:0 (1:0)

Branky: Kovanda, Jironč

Sestava: Vašata – Šponar, Durna, Merta, Šťovíček – Kroczak, Hrdina F., Špaček, Jironč – Kovanda, Uhrner

 

7. kolo – Sloupnice – Těchonín  3:2 (2:0)

Branka: Špaček, Kroczak

Sestava: Lux – Šponar, Kovanda, Hrdina F., Šťovíček – Jandejsek, Gloziga, Špaček (Vašata), Jironč – Uhrner, Kroczak

 

8. kolo – Těchonín – Č. Heřmanice 1:0 (1:0) 

Branka: Uhrner

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Durna, Merta – Jandejsek, Majvald L., Špaček, Šťovíček (Jironč) – Uhrner (Lukáč), Kroczak (Filip Radek)

 

9. kolo – Králíky – Č. Voda B – Těchonín 3:2 (2:1) 

Branky: Kroczak, Šťovíček

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Filip Roman (Filip Radek), Merta – Šťovíček, Gloziga, Špaček, Majvald L. – Kroczak (Jironč), Uhrner

 

10. kolo – Těchonín – Brandýs n. O. 3:2 (2:0) np.

Branky: Špaček, Filip Roman

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Merta, Majvald L. – Jironč, Jandejsek, Špaček, Lux – Filip Roman, Šťovíček

 

11. kolo – D. Dobrouč – Těchonín 2:0 (1:0)

Sestava: Lux – Šponar, Merta, Hrdina F., Majvald L. – Jironč (Vašata), Špaček, Jandejsek (Filip Radek), Gloziga – Šťovíček (Lukáč), Kroczak

 

12. kolo – Těchonín – Sopotnice 2:4 (0:1) 

Branky: Špaček, Filip Radek

Sestava: Vašata – Šponar, Hrdina F., Kovanda, Merta – Jironč, Špaček, Jandejsek, Šťovíček – Kroczak, Filip Radek (Lukáč)

 

13. kolo – Tatenice – Těchonín 3:2 (0:1)

Branky: Kroczak, Majvald L.

Sestava: Vašata – Jironč, Šponar, Hrdina F., Majvald L. – Uhrner, Špaček, Jandejsek, Filip Radek – Kroczak, Lukáč (Filip Roman)

 

14. kolo – Sruby – Těchonín 4:1 (2:1)

Branka: Špaček

Sestava: Lux – Jironč (Lukáč), Kovanda, Hrdina F., Majvald L.- Šťovíček, Špaček, Jandejsek, Filip Radek – Kroczak, Uhrner (Vašata)

 

JARO 

 

15. kolo – Jablonné n. O. – Těchonín 1:2 (1:1) 

Branky: Uhrner, Zeman

Sestava: Doskočil – Šponar, Kovanda, Durna, Jironč – Maleček, Špaček, Kmošek, Sedláček – Uhrner (Merta), Kroczak (Zeman)

 

16. kolo – Těchonín – Dobříkov B  0:1 (0:0)

Sestava: Doskočil – Merta, Kovanda, Jandejsek, Jironč – Durna (Maleček), Špaček, Kmošek, Kroczak – Uhrner, Faltus (Zeman)

 

17. kolo – Řetová – Těchonín 1:6 (0:2) 

Branky: Kovanda 5, Lukáč

Sestava: Vašata – Jironč, Merta, Fišer, Jandejsek – Maleček (Durna), Kmošek, Špaček, Sedláček – Kovanda (Doskočil), Faltus (Lukáč)

 

18. kolo – Těchonín – Kunvald 1:2 (0:1) np.

Branka: Kovanda

Sestava: Doskočil – Šponar, Kovanda, Jandejsek, Jironč – Durna, Kmošek, Špaček, Sedláček – Kroczak (Maleček), Uhrner (Zeman)

 

19. kolo – Mistrovice – Těchonín 1:3 (0:2) 

Branky: Kovanda 2, Jandejsek

Sestava: Doskočil – Jironč, Jandejsek, Šponar (Merta), Fišer – Durna (Maleček), Kmošek (Faltus), Špaček, Majvald L. – Kovanda, Uhrner (Kroczak)

 

20. kolo – Těchonín – Sloupnice 2:3 (0:2)

Branky: Špaček, Kroczak

Sestava: Vašata – Šponar (Merta), Kovanda, Jandejsek, Majvald L. – Maleček (Durna), Kmošek, Špaček, Sedláček (Jironč) – Kroczak, Faltus (Uhrner)

 

21. kolo – Č. Heřmanice – Těchonín 1:2 (1:2)

Branky: Kovanda, Kroczak

Sestava: Doskočil – Šponar, Fišer, Jandejsek, Jironč – Maleček, Špaček, Kmošek, Majvald L. (Lukáč) – Kroczak (Faltus), Kovanda (Vašata)

 

22. kolo – Těchonín – Králíky – Č. Voda B  4:2 (2:0) 

Branky: Špaček 3, Kovanda

Sestava: Doskočil – Šponar, Merta, Jandejsek (Lukáč), Jironč (Maleček), – Majvald L., Špaček, Kmošek, Sedláček (Durna) – Kroczak, Kovanda

 

23. kolo – Brandýs n. O. – Těchonín 6:1 (0:0) 

Branka: Kovanda

Sestava: Doskočil – Šponar, Kovanda, Durna, Majvald L. – Maleček, Kmošek, Špaček, Jandejsek (Vašata) – Kroczak (Jironč), Faltus (Uhrner)

 

24. kolo – Těchonín – D. Dobrouč 4:3 (2:3)

Branky: Kroczak, Kovanda, Kmošek, Jandejsek

Sestava: Vašata – Jironč, Durna (Uhrner), Merta, Majvald L. – Maleček (Lukáč), Jandejsek, Kmošek, Kroczak – Špaček, Kovanda

 

25. kolo – Sopotnice – Těchonín 0:1 (0:0)

Branka: Maleček

Sestava: Vašata – Šponar, Merta (Lukáč), Kovanda, Majvald L. – Maleček, Jandejsek, Špaček, Jironč – Kroczak, Kmošek

 

26. kolo – Těchonín – Tatenice 2:1 (1:0) 

Branky: Špaček, Kovanda

Sestava: Vašata – Jironč (Lukáč), Merta (Durna), Fišer, Majvald L. – Maleček (Sedláček), Jandejsek, Špaček, Kroczak – Kovanda, Kmošek

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme