2010/11

2010/2011

 

PODZIM

 

1. kolo – České Heřmanice – Těchonín 6:1 (1:0)

Branka: Sedláček

Sestava: Vašata – Jandejsek, Kovanda, Hrdina J., Sedláček – Jironč, Kmošek, Kroczak, Uhlíř – Faltus (Kreusel T.), Šťovíček

 

2. kolo – Albrechtice – Těchonín 1:3 (1:0)

Branky: Kovanda, Jironč, Šťovíček

Sestava: Vašata – Hrdina J., Hrdina F., Kovanda, Majvald L. – Jironč, Majvald A., Špaček (Zeman), Jandejsek – Kroczak, Šťovíček (Faltus)

 

3. kolo – Těchonín – D. Dobrouč 0:4 (0:3)

Sestava: Vašata – Hrdina J., Hrdina F., Kovanda, Majvald L. – Kmošek, Majvald A., Špaček, Šťovíček (Sedláček) – Kroczak (Uhlíř), Kreusel T. (Faltus)

 

4. kolo – Sruby – Těchonín 3:2 (2:0) 

Branky: Jironč, Majvald L.

Sestava: Vašata – Hrdina J., Hrdina F., Durna, Majvald L. – Jironč, Kmošek, Sedláček, Šťovíček – Filip Radek (Zeman), Kroczak

 

5. kolo – Těchonín – D. Čermná 2:2 (1:0)

Branky: Šťovíček, Hrdina F.

Sestava: Vašata – Majvald L., Hrdina F., Durna, Hrdina J. – Jironč (Zeman), Kmošek, Majvald A., Sedláček – Šťovíček, Kroczak (Faltus)

 

6. kolo – Králíky – Č. Voda – Těchonín 5:1 (2:0)

Branka: Faltus

Sestava: Vašata – Hrdina J., Hrdina F., Durna, Jandejsek – Majvald L., Kmošek (Faltus), Majvald A., Jironč – Šťovíček (Zeman), Kroczak

 

7. kolo – Těchonín – Dobříkov B 4:0 (0:0)

Branky: Špaček 2, Sedláček, Kroczak 

Sestava: Vašata – Hrdina J., Majvald A., Hrdina F., Majvald L. (Uhrner) -Jironč, Kmošek, Špaček (Faltus), Sedláček – Kroczak, Jandejsek

 

8. kolo – Řetová – Těchonín 1:0 (0:0)

Sestava: Vašata – Hrdina J., Hrdina F., Majvald A., Jandejsek – Šťovíček, Kmošek, Sedláček, Jironč – Kroczak, Uhrner

 

9. kolo – Těchonín – Jablonné n. O. 2:1 (1:1)

Branky: Špaček, Hrdina F.

Sestava: Vašata – Hrdina J., Kovanda, Hrdina F., Jandejsek – Kmošek, Majvald A., Špaček, Sedláček (Faltus) – Kroczak (Jironč), Šťovíček, (Uhrner)

 

10. kolo – Sopotnice – Těchonín 2:0 (1:0)

Sestava: Vašata – Hrdina J., Hrdina F., Kovanda, Majvald L. – Jandejsek, Majvald A., Špaček, Kmošek – Kroczak (Jironč), Šťovíček (Uhrner)

 

11. kolo – Těchonín – Libchavy B 1:2 (1:2)

Branka: Sedláček

Sestava: Vašata – Jandejsek, Majvald A., Hrdina F., Majvald L. – Jironč (Hrdina J.), Špaček, Kmošek, Sedláček – Kovanda, Šťovíček (Kroczak)

 

12. kolo – Tátenice – Těchonín 2:2 (2:1)

Branky: Kmošek, Kovanda

Sestava: Vašata – Hrdina J., Hrdina F., Majvald A. (Kroczak), Majvald L. – Jironč, Kmošek, Špaček, Šťovíček (Šponar) – Uhrner, Kovanda

 

13. kolo – Těchonín – Brandýs n. O. 5:2 (3:0)

Branky: Jironč 2, Špaček, Sedláček, Kovanda

Sestava: Vašata – Hrdina J., Hrdina F., Majvald A., Majvald L. – Jironč, Kmošek, Špaček, Sedláček – Kovanda, Šťovíček (Šponar)

 

JARO

 

14. kolo – Těchonín – Č. Heřmanice 2:1 (1:0) 

Branky: Majvald A., Kovanda

Sestava: Jandejsek – Šponar, Hrdina F., Kovanda, Majvald L. – Kmošek, Majvald A., Špaček (Jironč), Sedláček – Uhrner (Šťovíček), Kroczak (Hrdina J.)

 

15. kolo – Těchonín – Albrechtice 2:1 (1:1) 

Kontumačně 3:0 

Branky: Kovanda 2

Sestava: Vašata – Merta, Hrdina F., Majvald A., Šponar (Kroczak) – Jironč (Uhrner), Bednář, Špaček, Sedláček – Kmošek, Kovanda

 

16. kolo – Dolní Dobrouč – Těchonín 2:1 (1:0)

Branka: Kovanda

Sestava: Vašata – Šponar, Hrdina F., Majvald A., Merta – Jironč, Bednář, kmošek, Majvald L. – Kroczak, Kovanda

 

17. kolo – Těchonín – Sruby 1:4 (0:1)

Branka: Kovanda

Sestava: Vašata – Šponar, Hrdina F., Majvald A., Majvald L. – Jironč, Bednář, Kmošek, Sedláček – Kroczak, Kovanda

 

18. kolo – Dolní Čermná – Těchonín 2:4 (0:0)

Branky: Sedláček 2, Kovanda, Jironč

Sestava: Vašata – Šponar, Hrdina F., Kovanda, Majvald L. – Jironč, Bednář, Jandejsek, Sedláček – Kroczak, Uhrner

 

19. kolo – Těchonín – Č. Voda – 2:0 (1:0)

Branky: Sedláček, Kmošek

Sestava: Vašata – Šponar, Hrdina F. (Merta), Kovanda, Majvald L. – Jironč, Bednář, Kmošek, Sedláček – Uhrner (Kroczak), Jandejsek

 

20. kolo – Dobříkov B – Těchonín 5:1 (5:1)

Branka: Špaček

Sestava: Vašata – Šponar, Bednář, Kovanda, Majvald L. – Jironč (Merta), Kmošek, Špaček, Jandejsek – Uhrner, Kroczak

 

21. kolo – Těchonín – Řetová 3:0 (1:0)

Branky: Kroczak 2, Majvald L.

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Merta, Majvald L. – Jironč, Kmošek, Špaček, Sedláček – Kroczak, Jandejsek (Uhrner)

 

22. kolo – Jablonné n. O. – Těchonín 1:1 (0:0)

Branka: Špaček

sestava: Vašata – Šponar, Merta, Kovanda, Majvald L. – Jironč, Kmošek, Špaček, Sedláček – Kroczak, Jandejsek

 

23. kolo – Těchonín – Sopotnice 4:2 (1:0)

Branky: Sedláček 2, Kroczak, Uhrner

sestava: Vašata – Šponar (Filip Roman), Merta, Kovanda, Majvald L. – Jironč, Kmošek, Špaček, Sedláček – Kroczak, Uhrner

 

24. kolo – Libchavy B – Těchonín 4:2 (2:1) 

Branky: Kovanda, Jironč

Sestava: Vašata – Šponar, Merta, Kovanda, Jironč – Uhrner, Kmošek, Špaček, Sedláček – Hrdina F., Kroczak

 

25. kolo – Těchonín – Tátenice 3:2 (1:2) 

Branky: Sedláček, Uhrner, Špaček

Sestava: Vašata – Šponar, Kovanda, Špaček, Majvald L. – Jironč, Kmošek, Sedláček, Uhrner – Zeman (Majvald A.), Hrdina F. (Merta)

 

26. kolo – Brandýs n. O. – Těchonín 2:3 (0:2) 

Branky: Špaček, Zeman, Sedláček

Sestava: Vašata – Jironč, Kovanda, Šponar, Majvald L. – Uhrner, Kmošek, Špaček, Sedláček – Zeman, Kroczak

 

1. Libchavy                    56

2. D. Dobrouč                48

3. Řetová                       47

4. Č. Heřmanice            46

5. Dobříkov B                43

6. Jablonné n/O             42

7. Těchonín                   39

8. Sopotnice                  37

9. Sruby                         36

10. Králíky – Č. Voda B  29

11. Brandýs n/O             29

12. Tatenice                   26

13. D. Čermná               15

14. Albrechtice               14

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme