2009/10

PODZIM

 

1. kolo – Těchonín – D. Čermná 3:1 (1:0)

Branky: Špaček 2, Zeman

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina F., Hrdina J. – Majvald, Kmošek, Špaček, Jandejsek (Kreusel M.) – Zeman (Kreusel T.), Durna (Hubálek D.)

 

2. kolo – Těchonín – Sruby 3:2 (2:2)

Branky: Špaček 2, Maleček

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina F., Hrdina J. – Durna (Majvald), Špaček, Kmošek, Sedláček J. – Maleček (Polzer), Jandejsek (Kreusel M.)

 

3. kolo – Brandýs n/O – Těchonín 1:0 (1:0)

Sestava: Vašata – Kovanda (Durna), Šponar, Hrdina F., Hrdina J. – Jandejsek, Špaček (Kreusel M.), Kmošek, Sedláček – Zeman, Polzer (Kreusel T.)

 

4. kolo – Těchonín – Lanškroun B 1:1 (1:0)

Branka: Kmošek

Sestava: Vašata – Durna, Jandejsek, Hrdina F., Hrdina J. – Majvald, Kmošek, Špaček, Kreusel M. – Zeman,   Kreusel T. (Šponar)

 

5. kolo – Sopotnice – Těchonín 3:1 (1:1)

Branka: Zeman

Sestava: Vašata – Durna, Hubálek (Kreusel T.), Hrdina F., Hrdina J. – Jandejsek, Kmošek, Špaček (Polzer),  Majvald – Zeman, Maleček (Kreusel M.)

 

6. kolo – Těchonín – Kerhartice 3:0 (1:0)

Branky: Sedláček 3

Sestava: Vašata – Majvald, Šponar, Hrdina F., Hrdina J. – Jandejsek (Kovanda), Durna, Kmošek, Sedláček – Zeman, Hubálek

 

7. kolo – Červená voda – Těchonín 1:2 (0:1)

Branky: Hubálek, Zeman

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina F., Hrdina J. – Durna, Majvald, Zeman (Jandejsek), Sedláček – Maleček (Merta), Hubálek

 

8. kolo – Těchonín – Kunvald 2:2 (1:1)

Branky: Zeman, Sedláček

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina F., Jandejsek – Majvald L., Kmošek, Majvald A. (Kreusel M.), Sedláček – Zeman, Hubálek (Hrdina J.)

 

9. kolo – Dolní Čermná – Těchonín 1:1 (0:0)

Branka: Majvald L.

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina J., Majvald L. – Kreusel M. (Merta), Kmošek, Majvald A., Sedláček – Durna, Hubálek

 

10. kolo – Mistrovice – Těchonín 1:2 (1:0)

Branky: Sedláček, Durna

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar (Kreusel M.), Hrdina J., Majvald L. – Durna, Kmošek, Majvald A., Sedláček – Maleček (Merta), Hubálek

 

11. kolo – Tatenice – Těchonín 6:2 (1:0)

Branky: Kmošek, Kovanda

Sestava: Vašata – Kovanda, Hrdina J., Merta, Majvald L. – Kreusel M., Kmošek, Majvald A., Sedláček – Durna, Zeman

 

12. kolo – Č. Heřmanice – Těchonín 1:2 (0:0)

Branky: Kovanda, Zeman

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina J., Majvald L. – Kreusel M., Majvald A., Kmošek, Durna – Jandejsek, Filip Roman (Zeman)

 

13. kolo – Těchonín – Albrechtice 4:1 (1:0)

Branky: Špaček 2, Durna, Kovanda

Sestava: Vašata – Kovanda, Hrdina J., Hrdina F., Majvald L. – Jandejsek, Kmošek, Majvald A., Durna – Zeman, Špaček (Zavoral)

 

14. kolo – Těchonín – Jablonné n/O 1:2 (0:2)

Branka: Sedláček

Sestava: Vašata – Kovanda (Hrdina J.), Šponar, Hrdina F., Majvald L. – Durna, Kmošek, Majvald A., Sedláček – Maleček (Zeman), Jandejsek

 

JARO

 

15. kolo – Těchonín – Brandýs n/O 2:0 (1:0)

Branky: Černohous, Fišer

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina F., Fišer – Durna (Kmošek ml.), Kroczak, Majvald L., Sedláček – Černohous (Hrdina J.), Jandejsek (Maleček D.)

 

16. kolo – Lanškroun B – Těchonín 5:0 (2:0)

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina F., Majvald L. – Jandejsek (Kmošek ml.), Majvald A., Kroczak, Durna (Hrdina J.) – Černohous (Kreusel T.), Kmošek st.

 

17. kolo – Těchonín – Sopotnice 3:1 (2:1)

Branky: Kroczak 3

Sestava: Vašata – Kovanda, Hrdina J., Hrdina F. (Merta), Fišer – Šponar (Jandejsek), Majvald L., Majvald A., Durna – Kroczak, Černohous (Kmošek ml.)

 

18. kolo – Kerhartice – Těchonín 0:1 (0:0)

Branka: Kovanda

Sestava: Vašata – Kovanda, Hrdina J., Merta, Majvald L. – Jandejsek (Šponar), Majvald A., Kmošek st. (Kmošek ml.), Durna – Černohous, Kroczak

 

19. kolo – Těchonín – Č. Voda B 3:1 (1:1)

Branky: Kroczak, Černohous, Sedláček

Sestava: Vašata – Kovanda, Hrdina J., Merta, Majvald L. – Jandejsek (Durna), Kmošek, Majvald A., Sedláček – Kroczak (Kmošek ml.), Černohous (Kreusel T.)

 

20. kolo – Kunvald – Těchonín 2:2 (1:1)

Branky: Kroczak, Černohous

Sestava: Vašata  – Kovanda, Šponar, Merta, Hrdina J. – Jandejsek, Kmošek, Kroczak, Sedláček – Kreusel T. (Durna), Černohous

 

21. kolo – Těchonín – Mistrovice 5:0 (3:0)

Branky: Kroczak, Černohous, Majvald A., Maleček, Kmošek st.

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina F., Majvald L. – Jandejsek, Kmošek, Majvald A., Sedláček – Černohous (Kreusel T.), Kroczak (Maleček)

 

22. kolo – Těchonín – Tatenice 4:2 (2:1)

Branky: Kroczak 2, Sedláček 2

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina F., Hrdina J. – Jandejsek, Kmošek st., Majvald L., Sedláček – Černohous (Kreusel T.), Kroczak

 

23. kolo – Albrechtice – Těchonín 0:1 (0:0)

Branka: Černohous

Sestava: Vašata – Kovanda, Hrdina J., Hrdina F., Majvald L. – Šponar, Majvald A., Kmošek st., Sedláček – Černohous (Kreusel T.), Kroczak (Merta)

 

24. kolo – Těchonín – Č. Heřmanice 4:2 (3:1)

Branky: Černohous 3, Maleček

Sestava: Vašata – Kovanda, Hrdina J., Hrdina F., Majvald L. – Jandejsek, Majvald A., Kmošek (Šponar), Sedláček – Kroczak, Černohous

 

25. kolo – Jablonné n/O – Těchonín 0:1 (0:0)

Branka: Kovanda

Sestava: Vašata – Kovanda, Šponar, Hrdina F., Hrdina J. – Jandejsek, Majvald L., Sedláček (Durna) – Kroczak (Maleček), Černohous (Merta)

 

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme