2007/08

PODZIM

 

1. kolo – Těchonín – Žichlínek 3:0 (2:0)

Branky: Kreusel T., Špaček, Filip

Sestava: Vašata – Všetička, Hubálek, Merta, Motl – Zeman, Šponar (Hrdina J.), Špaček, Durna – Filip, Kreusel T. (Polzer)

 

2. kolo – Boříkovice – Těchonín 0:0 (0:0)

Sestava: Vašata – Hubálek, Všetička, Motl (Kreusel M.) – Baranowski, Merta, Hrdina, Šponar, Špaček – Zeman, Filip (Polzer)

 

3. kolo – Těchonín – Dobříkov B 1:1 (0:0)

Branka: Špaček

Sestava: Vašata – Všetička, Baranowski, Merta, Hrdina J. – Filip, Špaček, Šponar, Kreusel M. – Zeman, Durna

 

4. kolo – Kunvald – Těchonín 2:3 (1:2)

Branky: Durna 2, Špaček

Sestava: Vašata – Všetička, Hubálek, Hrdina J., Baranowski – Filip, Šponar, Špaček, Kreusel T. – Zeman, Durna

 

5. kolo – Těchonín – D. Čermná 3:0 (1:0)

Branky: Špaček 2, Kmošek

Sestava: Vašata – Všetička, Hubálek, Merta, Baranowski – Kreusel M., Šponar, Špaček, Filip – Zeman, Kmošek

 

6. kolo – Němčice – Těchonín 0:2 (0:0)

Branky: Špaček, Zeman

Sestava: Vašata – Všetička, Hubálek, Merta, Motl – Kmošek (Filip), Šponar, Špaček, Kreusel M. (Hrdina J.) – Zeman, Durna

 

7. kolo – Libchavy B – Těchonín 2:0 (0:0)

Sestava: Vašata – Durna, Hubálek, Merta, Hrdina J. – Kreusel M., Šponar, Špaček, Filip – Zeman, Filip Roman

 

8. kolo – Těchonín – Dlouhoňovice 2:0 (2:0)

Branky: Filip, Volštát M.

Sestava: Vašata – Merta, Hubálek, Hrdina J. (Motl), Baranowski – Kreusel M., Durna, Špaček, Kmošek – Filip, Volštát M. (Volštát J.)

 

9. kolo – Řetová – Těchonín 1:0 (0:0)

Sestava: Vašata – Durna, Hrdina J., Merta, Motl – Kreusel M., Kmošek (Zeman), Filip, Volštát M. – Špaček, Všetička

 

10. kolo – Těchonín – D. Třešňovec 2:1 (1:0)

Branky: Filip, Špaček

Sestava: Vašata – Merta, Hubálek, Hrdina J., Baranowski – Kreusel M., Durna, Špaček, Volštát M. – Zeman, Filip

 

11. kolo – Č Heřmanice – Těchonín 6:2 (4:1)

Branky: Špaček, Filip

Sestava: Vašata – Všetička, Hubálek (Kreusel M.), Merta, Motl – Volštát M., Šponar, Špaček, Filip – Zeman, Polzer

 

JARO

 

12. kolo – Žichlínek – Těchonín 1:1 (0:1)

Branka: Hrdina F.

Sestava: Vašata – Durna, Merta (Hrdina J.), Hrdina F. (Kreusel T.), Všetička – Šponar, Majvald, Kmošek, Baranowski – Zeman, Hubálek

 

13. kolo – Těchonín – Boříkovice 2:2 (0:1)

Branky: Šponar, Zeman

Sestava: Vašata – Durna, Hubálek, Hrdina F., Všetička – Šponar (Kreusel M.), Majvald, Kmošek (Merta), Baranowski – Zeman, Kreusel T.

 

14. kolo – Těchonín – Č. Heřmanice 2:1 (1:0)

Branky: Šponar, Baranowski

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina J., Baranowski – Šponar, Kmošek, Durna, Kreusel T. (Filip) – Zeman, Hubálek (Polzer)

 

15. kolo – Dobříkov B – Těchonín 0:4 (0:3)

Branky: Zeman 3, Polzer

Sestava: Vašata – Merta, Hubálek, Hrdina J., Všetička – Durna, Majvald, Kmošek, Šponar (Kreusel M.) – Zeman, Polzer (Kreusel T.)

 

16. kolo – Těchonín – Kunvald 3:2 (1:1)

Branky: Šponar, Durna, Zeman

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina J., Hubálek – Šponar, Durna (Kreusel T.), Kmošek, Baranowski – Zeman (Polzer), Špaček (Filip)

 

17. kolo – D. Čermná – Těchonín 3:0 (2:0)

Sestava: Vašata – Merta, Hrdina J., Hrdina F., Hubálek – Kreusel M. (Všetička), Majvald, Durna, Šponar – Zeman, Kreusel T.

 

18. kolo – Těchonín – Němčice 7:1 (4:1)

Branky: Zeman 2, Baranowski, Hrdina F. 2, Šponar, Kreusel M.

Sestava: Vašata – Merta, Hubálek, Hrdina J. (Kreusel M.), Všetička – Durna, Majvald, Šponar, Baranowski – Hrdina F. (Filip), Zeman (Polzer)

 

19. kolo – Těchonín – Libchavy B 1:3 (0:2)

Branka: Zeman

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina F., Hubálek (Filip) – Baranowski, Durna, Kmošek, Kreusel M. – Zeman, Špaček

 

20. kolo – Dlouhoňovice – Těchonín 3:4 (1:2)

Branky: Zeman 2, Špaček, Kmošek

Sestava: Vašata – Merta, Baranowski, Hrdina F., Všetička – Durna (Polzer), Kmošek, Majvald, Šponar – Zeman, Špaček (Kreusel T.)

 

21. kolo – Těchonín – Řetová 3:1 (1:1)

Branky: Zeman, Šponar, Špaček

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina F., Baranowski – Šponar, Majvald, Kmošek, Durna (Filip) – Zeman, Špaček (Polzer)

 

22. kolo – D. Třešňovec – Těchonín 2:0 (0:0)

Sestava: Vašata – Durna, Všetička (Kreusel M.), Hrdina F., Baranowski – Šponar, Majvald, Kmošek, Kreusel T. (Merta) – Špaček (Polzer), Zeman

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme