2006/07

PODZIM

 

1. kolo – Dlouhoňovice – Těchonín 1:2 (1:1)

Branky: Polzer 2

Sestava: Vašata – Kreusel T., Všetička, Merta, Motl – Hrdina J. (Volštát), Šponar, Baranowski, Durna – Polzer (Volštát), Filip

 

2. kolo – Těchonín – Č. Heřmanice 2:3 (0:1)

Branky: Uhrner, Durna

Sestava: Vašata – Kreusel T., Všetička, Hrdina J. (Volštát), Motl – Chládek (Volštát), Šponar, Baranowski, Durna – Polzer (Uhrner), Filip

 

3. kolo – Boříkovice – Těchonín 2:1 (1:1)

Branka: Durna

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Šponar, Kreusel T. – Hrdina J., Filip, Baranowski, Durna – Volštát J., Polzer (Kreusel M.)

 

4. kolo – Těchonín – Řetová 4:4 (3:0)

Branky: Špaček 2, Všetička, Uhrner

Sestava: Vašata – Durna, Všetička, Hrdina J., Motl – Šponar, Špaček, Chládek (Merta), Baranowski – Filip (Kreusel M.), Uhrner (Volštát J.)

 

5. kolo – Zálší – Těchonín 1:3 (1:1)

Branky: Volštát J., Polzer, Špaček

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina J., Motl (Kreusel M.) – Šponar, Filip, Špaček, Baranowski – Uhrner (Polzer), Volštát (Kreusel T.)

 

6. kolo – Těchonín – Dobříkov B 4:0 (1:0)

Branky: Špaček 2, Baranowski, Polzer

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina J., Kreusel T. – Šponar, Špaček (Motl), Filip, Baranowski – Durna, Volštát (Polzer)

 

7. kolo – Těchonín – Libchavy B 2:0 (1:0)

Branky: Špaček, Šponar

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina J., Kreusel T. – Šponar, Špaček (Kreusel M.), Filip, Baranowski – Durna (Polzer), Uhrner (Volštát)

 

8. kolo – D. Dobrouč – Těchonín 6:0 (5:0)

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina J., Kreusel T. – Šponar, Špaček (Motl), Filip, Baranowski (Polzer) – Durna, Volštát (Kreusel M.)

 

9. kolo – Těchonín – D. Čermná 2:0 (0:0)

Branky: Polzer, Špaček

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina J., Kreusel T. – Šponar, Špaček (Ordoš D.), Baranowski, Filip – Kreusel M. (Polzer), Durna (Kmošek)

 

10. kolo – D. Třešňovec – Těchonín 1:2 (1:1)

Branky: Špaček, Polzer

Sestava: Vašata – Merta, Kreusel, Hrdina J., Motl – Šponar, Baranowski, Špaček, Filip – Polzer (Kreusel), Durna

 

11. kolo – Těchonín – Kunvald 1:2 (1:1)

Branka: Durna

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina (Volštát J.), Kreusel – Šponar, Filip, Špaček, Baranowski – Uhrner (Kreusel M.), Durna

 

JARO

 

12. kolo – Kunvald – Těchonín 1:2 (1:1)

Branky:  Špaček 2

Sestava: Vašata – Merta, Hubálek, Všetička, Motl – Baranowski, Filip, Šponar – Volštát J. (Volštát M.), Špaček (Hrdina J.), Polzer (Uhrner)

 

13. kolo – Těchonín – Dlouhoňovice 2:0 (0:0)

Branky: Špaček, Filip

Sestava: Vašata – Merta, Hubálek, Všetička, Motl – Baranowski, Šponar (Polzer), Špaček (Kreusel M.), Durna – Filip, Volštát (Uhrner)

 

14. kolo – Č. Heřmanice – Těchonín 4:2 (4:2)

Branky: Špaček 2

Sestava: Vašata – Durna, Hubálek, Merta, Motl – Baranowski, Špaček (Kreusel M.), Šponar, Filip – Uhrner (Hrdina J.), Volštát J. (Volštát M.)

 

15. kolo – Těchonín – Boříkovice 5:1 (2:1)

Branky: Špaček, Šponar, Filip 3

Sestava: Vašata – Merta, Hubálek, Všetička, Motl – Baranowski (Hrdina J.), Šponar (Polzer), Špaček, Durna – Filip, Volštát M. (Kreusel M.)

 

16. kolo – Řetová – Těchonín 2:0 (1:0)

Sestava: Vašata – Merta, Hubálek, Všetička, Motl (Hrdina J.) – Baranowski, Šponar, Špaček, Filip – Polzer (Kreusel T.), Volštát M. (Volštát J.)

 

17. kolo – Těchonín – Zálší 5:0 (3:0)

Branky: Filip, Špaček 2, Hubálek, Kreusel T.

Sestava: Vašata – Durna, Všetička, Hrdina J., Motl – Baranowski, Šponar, Špaček (Volštát J.), Filip – Hubálek (Volštát M.), Kreusel T. (Kreusel M.)

 

18. kolo – Dobříkov – Těchonín 2:0 (0:0)

Sestava: Vašata – Merta, Všetička, Hrdina J., Kreusel T. – Baranowski, Šponar, Špaček, Volštát M. (Kreusel M.) – Hubálek, Filip

 

19. kolo – Libchavy B – Těchonín 3:4 (1:2)

Branky: Durna 2, Filip, vlastní

Sestava: Vašata – Hubálek, Všetička, Motl , Hrdina J. – Kreusel M. (Volštát J.), Baranowski, Špaček, Šponar – Durna (Polzer), Filip (Kreusel T.)

 

20. kolo – Těchonín – D. Dobrouč 5:2 (1:0)

Branky: Špaček, Kreusel M., vlastní, Filip, Všetička

Sestava: Vašata – Merta, Hubálek, Všetička, Hrdina J. – Kreusel T., Baranowski, Špaček, Šponar (Kreusel M.) – Filip (Ordoš D.), Polzer (Kmošek)

 

21. kolo – D. Čermná – Těchonín 1:1 (1:1)

Branky: Filip

Sestava: Vašata – Merta (Ordoš D.), Hubálek, Všetička, Hrdina J. – Kreusel M., Durna, Špaček, Baranowski (Kmošek) – Filip, Polzer (Šponar)

 

22. kolo – Těchonín – D. Třešňovec 2:1 (1:0)

Branky: Špaček

Sestava: Ordoš – Merta, Hubálek, Všetička, Baranowski – Šponar (Kreusel M.), Kmošek, Špaček (Polzer), Durna – Filip, Kreusel T.

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme