2015/16

1. kolo – Těchonín – D. Dobrouč 7:2 (3:1)

Branky: Dostálek Pavel 3, Kovanda 2, Krejčí, Špaček

Sestava: Hynek – Kabourek, Roček, Makar, Majvald L. – Uhlíř (Šponar), Krejčí, Špaček (Dostálek J.), Jandejsek – Kovanda, Dostálek P. (Jironč)

 

2. kolo – Tatenice – Těchonín 0:1 (0:1)

Branka: Krejčí

Sestava: Hynek – Kabourek, Makar, Roček, Majvald – Uhlíř (Kroczak), Dostálek J. (Špaček), Krejčí, Šponar (Jironč) – Jandejsek, Kovanda (Merta)

 

3. kolo – Těchonín – Brandýs n. O. 4:0 (1:0)

Branky: Kovanda 2, Jandejsek, Kroczak

Sestava: Hynek – Majvald L., Makar, Roček, Kabourek – Uhlíř, Špaček (Šponar), Krejčí, Jandejsek – Kovanda, Jironč (Kroczak) (Merta)

 

4. kolo – Žichlínek – Těchonín 3:4 n.p. (2:0)

Branky: Kovanda, Roček, Krejčí

Sestava: Hynek – Majvald L., Dostálek J. (Kmošek), Roček, Uhlíř – Jandejsek, Krejčí, Špaček, Šponar – Kovanda, Kroczak (Jironč)

 

5. kolo – Těchonín – Němčice 4:1 (1:1)

Branky: Krejčí 2, Hynek, Dostálek P.

Sestava: Hynek – Majvald L., Makar, Roček, Kabourek – Jandejsek, Krejčí( Jironč), Špaček(Dostálek J.), Uhlíř( Šponar) – Kovanda( Kroczak), Dostálek P.( Strnad)

 

6. kolo – Kerhartice – Těchonín 0:5 (0:3)

Branky: Jironč 2, Špaček, Hynek, Krejčí

Sestava: Hynek – Dostálek J., Makar, Roček, Majvald L. – Jandejsek, Špaček, Krejčí(Kmošek), Uhlíř – Jironč(Kovanda), Kroczak

 

7. kolo – Těchonín – Boříkovice 3:1 (2:0)

Branky: Dostálek Pavel 2, Špaček

Sestava: Hynek – Dostálek J., Makar, Roček, Kabourek – Jironč( Šponar), Špaček, Krejčí( Kmošek), Jandejsek – Dostálek P., Kroczak (Kovanda)

 

8. kolo – Červená Voda – Těchonín 5:3 (1:3)

Branky: Špaček, Kovanda, Šponar

Sestava: Hynek – Majvald L., Kovanda, Roček, Kabourek – Šponar( Jironč), Špaček( Kmošek), Jandejsek, Uhlíř – Dostálek, Kroczak

 

9. kolo – Těchonín – Rudoltice 1:2 np. (1:0)

Branka: Kovanda

Sestava: Kabourek – Dostálek J. (Kroczak), Roček, Makar, Majvald L. – Jandejsek, Hynek (Kmošek), Špaček, Uhlíř – Kovanda, Jironč (Šponar)

 

10. kolo – Žamberk – Těchonín 1:2 (0:1)

Branky: Jandejsek, Jironč

Sestava: Hynek – Kabourek, Makar, Roček, Dostálek J. – Majvald L. – Uhlíř, Jandejsek, Kmošek, Jironč (Merta) – Kroczak (Šponar)

 

11. kolo – Těchonín – Mistrovice 3:4 np (2:0)

Branky: DostálekJ., Dostálek P., Špaček

Sestava: Hynek – Dostálek J., Makar(Majvald L.), Roček, Kabourek – Šponar( Kmošek), Špaček, Jandejsek, Uhlíř – Jironč( Kroczak), Dostálek P.

 

12. kolo – Sopotnice – Těchonín 1:3 (0:1)

Branky: Špaček 3

Sestava: Hynek – Merta, Dostálek J., Roček, Kabourek – Jandejsek, Majvald L., Špaček, Uhlíř – Kroczak, Jironč

 

13. kolo – Rybník – Těchonín 0:2 (0:2)

Branky: Dostálek P. 2

Sestava: Hynek – Šponar, Dostálek J., Roček, Majvald L. – Uhlíř, Kroczak, Špaček, Jandejsek, Jironč – Dostálek P.

 

14. kolo – Těchonín – Sopotnice 5:2 (2:1)

Branky: Uhlíř 2, Špaček, Kovanda, Dostálek P.

Sestava: Vašata (Hynek) – Jandejsek, Dostálek J., Roček, Šponar – Jironč (Makar), Majvald L., Špaček (Kmošek), Uhlíř – Kroczak (Kovanda), Dostálek P.

 

15. kolo – D. Dobrouč – Těchonín 0:2 (0:1)

Branky: Kovanda, Špaček

Sestava: Riesner – Merta, Šponar, Dostálek J., Kabourek – Jironč (Kubový), Špaček (Jandejsek), Dostálek P., Kroczak (Kmošek) – Kovanda, Hynek

 

16. kolo – Těchonín – Tátenice 4:1 (2:1)

Branky: Kovanda 2., Strnad, Roček

Sestava: Hynek – Šponar, Dostálek J., Roček, Kabourek – Strnad ( Kmošek), Špaček, Jandejsek ( Kroczak), Jironč – Kovanda, Dostálek P.

 

17. kolo – Brandýs n. O. – Těchonín 3:4 np (1:0)

Branky: Kovanda, Jironč, Špaček

Sestava: Hynek – Merta (Jandejsek), Dostálek J., Roček, Kabourek – Jironč, Špaček, Dostálek P., Šponar – Kovanda, Kroczak (Kubový)

 

18. kolo – Těchonín – Žichlínek 2:3 np (2:2)

Branky: Kovanda, Hynek

Sestava: Riesner – Dostálek J., Roček, Kabourek – Jironč, Jandejsek, Kroczak, Špaček, Strnad – Kovanda, Hynek

 

19. kolo – Němčice – Těchonín 3:0 (1:0)

Sestava: Riesner – Šponar, Roček, Jandejsek, Kabourek – Jironč (Merta), Špaček, Dostálek P., Kroczak – Hynek, Kovanda

 

20. kolo – Těchonín – Kerhartice 7:1 (3:0)

Branky: Kovanda 5, Roček, Špaček

Sestava: Riesner – Merta (Šponar), Roček, Jandejsek, Kabourek – Jironč, Hynek, Špaček (Kmošek), Kroczak (Majvald L.) – Kovanda, Dostálek P.

 

21. kolo – Boříkovice – Těchonín 3:0 (1:0)

Sestava: Riesner – Merta, Jandejsek, Roček, Šponar (Kmošek) – Jironč, Hynek, Špaček, Kubový – Kovanda, Kroczak

 

22. kolo – Těchonín – FC Jiskra 2008 B 5:2 (2:1)

Branky: Kovanda 2, Dostálek P., Špaček, Jironč

Sestava: Hynek – Majvald L., Dostálek J., Roček, Kabourek – Jironč ( Strnad), Špaček ( Merta), Jandejsek, Kroczak ( Kubový) – Kovanda, Dostálek P.

 

23. kolo – Rudoltice – Těchonín 0:1 np (0:0)

Sestava: Riesner – Jironč, Roček, Dostálek J., Merta (Kmošek) – Šponar, Strnad (Zeman), Kroczak, Jandejsek, Hynek – Kovanda

 

24. kolo – Těchonín – Žamberk B 3:1 (3:1)

Branky: Špaček, Jironč, Kovanda

Sestava: Hynek – Šponar, Roček, Dostálek J., Kabourek – Jironč, Špaček, Jandejsek, Strnad (Kmošek) – Kovanda (Merta), Kroczak

 

25. kolo – Mistrovice – Těchonín 1:4 (0:2)

Branky: Hynek 2, Špaček, Kabourek

Sestava: Merta- Majvald L:, Roček, Dostálek J., Kabourek – Kroczak, Špaček (Kmošek), Jandejsek, Kubový – Dostálek P. , Hynek ( Šponar)

 

26. kolo – Těchonín – Rybník 9:0 (5:0)

Branky: Dostálek P. 5, Roček, Kovanda, Kabourek, Kroczak

Sestava. Jironč – Sponar, Roček, Dostálek J., Kabourek – Strnad ( Kmošek), Hynek (Špaček), Jandejsek, Kroczak (Zeman) – Kovanda ( Majvald L.), Dostálek P. ( Makar)

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme