2016/17

1. kolo – Těchonín – Verměřovice 2:0 (0:0)  

Branky: Krejčí, Kmošek P.

Sestava: Riesner – Dostálek J., Roček, Peřina,Šponar – Hynek (Kroczak) – Krejčí, Špaček, Jandejsek (Kmošek P.) – Kovanda (Jironč), Dostálek P.

2. kolo – Polička B – Těchonín 1:2  np 5:6 (0:0)

Branka: Roček

Sestava: Riesner – Šponar, Peřina, Dostálek J., Roček – Jandejsek (Kroczak), Krejčí, Kovanda, Špaček, Dostálek –  Hynek

3. kolo – Těchonín – Dlouhá Loučka 5:2 (2:1)

Branky: Kovanda 2, Špaček, Hynek, Krejčí

Sestava: Hynek – Roček, Peřina, Dostálek J., Kabourek – Kroczak, Krejčí, Špaček, Kmošek (Jironč) – Dostálek P. (Strnad), Kovanda

4. kolo- Řetova – Těchonín 2:1 (0:1)

Branka: Kovanda

Sestava: Riesner – Šponar, Peřina, Dostálek J., Kabourek – Jironč (Kroczak), Krejčí, Špaček, Strnad (Dostálek P.) – Hynek, Kovanda

5. kolo – Těchonín – Opatovec 2:5 (1:3)

Branky: Kroczak, Špaček

Sestava: Riesner – Roček, Dostálek J.,Peřina (Jironč), Kabourek (Zeman) – Kroczak, Krejčí, Špaček, Kmošek – Kovanda, Hynek

6. kolo – Semanín – Těchonín 5:0 (2:0)

Sestava: Riesner – Jironč, Kovanda, Dostálek J., Roček – Kubový, Krejčí, Kroczak, Strnad – Hynek, Filip Roman

7. kolo – Těchonín – H. Újezd 2:1 (0:0)

Branky: Dostálek J., Roček

Sestava: Riesner – Jandejsek, Kovanda (Kmošek), Dostálek J., Roček – Jironč, Krejčí (Kabourek),Špaček,  Kroczak – Dostálek P., Hynek (Strnad)

8. kolo – Jablonné – Těchonín 3:2 np (1:1)

Branky: Špaček, Kovanda

Sestava: Riesner – Jandejsek, Dostálek J., Roček, Peřina – Jironč (Kmošek), Špaček, Krejčí, Kroczak – Hynek (Dostálek P.), Kovanda

9. kolo – Těchonín – Lanškroun B 4:2 (2:1)

Branky: Kroczak, Kmošek, Špaček, Kovanda

Sestava: Hynek – Jandejsek (Strnad), Dostálek J., Roček, Peřina – Kroczak ( Dostálek P.), Krejčí, Špaček, Kmošek – Kovanda, Jironč (Kabourek)

10.kolo – Králíky – Těchonín 2:0 (1:0)

Sestava: Roček – Majvald L., Dostálek J., Krejčí, Peřina – Jironč, Špaček, Hynek, Kmošek (Strnad) – Kovanda, Kroczak

11. kolo – Těchonín – Kunčina 0:1 (0:1)

Sestava: Roček – Jironč, DostálekJ., Kabourek, Kroczak – Kmošek, Kovanda, Špaček, Strnad – Hynek, Jandejsek

12.kolo – Sloupnice – Těchonín 5:0 (2:0)

Sestava: Roček – Jironč, Dostálek J., Peřina, Kabourek – Kroczak, Hynek, Špaček, Krejčí (Kmošek) – Kovanda, Dostálek P.

13.kolo – Těchonín – Libchavy 3:4 (2:2)

Branky: Jironč 2, Hynek

Sestava: Roček – Jandejsek, Kabourek, Dostálek J.,Peřina – Jironč, Špaček (Zeman),Kovanda, Kroczak – Dostálek P. (Kmošek), Hynek

 

14. kolo – Verměřovice – Těchonín 1:2np (1:1)

Branka: Špaček

Sestava: Riesner – Jandejsek, Dostálek J., Roček, Peřina – Strnad F., Kovanda, Špaček, Krejčí – Moudrý (Jironč), Hynek

15. kolo – Těchonín – Polička 3:1 (3:0)

Branky: Hynek 2, Dostálek P.

Sestava: Riesner – Jandejsek, Dostálek J., Roček (Makar), Peřina – Krejčí, Kovanda, Špaček ( Kmošek), Moudrý( Jironč), – Hynek (Strnad O.), Dostálek P. (Kroczak)

16.kolo – Dlouhá Loučka – Těchonín 2:4 (1:1)

Branky: Hynek 2, Kovanda, Špaček

Sestava: Riesner – Jandejsek, Makar, Dostálek J., Peřina – Krejčí, Kovanda, Špaček, Jironč (Strnad O.) – Hynek, Moudrý

17. kolo – Těchonín – Řetová 2:3 np ( 1:2)

Branky: Moudrý, Dostálek P.

Sestava. Riesner – Jandejsek, Makar, Dostálek J., Peřina (Jironč) – Strnad F., Špaček (Strnad O.), Kovanda, Krejčí (Kmošek) – Hynek, Moudrý (Dostálek P.)

18. kolo – Opatovec – Těchonín 0:2 (0:1)

Branky: Špaček, Kovanda

Sestava: Hynek – Jandejsek, Kovanda, Dostálek J., Roček – Jironč, Špaček, Krejčí, Kmošek – Moudrý, Dostálek P.

19. kolo – Těchonín – Semanín 3:1 (2:0)

Branky: Dostálek P., Krejčí

Sestava: Hynek – Jandejsek, Dostálek J., Roček, Peřina – Krejčí, Kovanda, Špaček, Kmošek (Makar) – Dostálek P. (Kroczak), Moudrý

20. kolo – Horní Újezd – Těchonín 1:3 (0:1)

Branky: Hynek 2, Moudrý

Sestava: Riesner – Jandejsek, Dostálek J., Roček, Peřina – Krejčí (Jironč), Kovanda, Špaček, Strnad F. – Hynek (Makar), Moudrý (Šponar)

21. kolo – Těchonín – Jablonné n. O. 4:1 (3:1)

Branky: Špaček, Hynek, Moudrý, Dostálek P.

Sestava: Riesner – Jandejsek, Makar, Dostálek J., Peřina – Krejčí (Jironč), Kovanda (Roček), Špaček, Hynek (Kmošek) – Moudrý (Kroczak),  Dostálek P. (Šponar)

22. kolo – Lanškroun – Těchonín 0:1 (0:0)

Branka: Špaček

Sestava: Riesner – Jandejsek, Dostálek J., Roček, Peřina – Jironč (Kmošek), Kovanda, Špaček, Makar – Hynek, Moudrý

23. kolo – Těchonín – Králíky 0:4 (0:2)

Sestava: Riesner – Jandejsek, Roček, Dostálek J.( Kovanda), Peřina – Kmošek, Krejčí, Špaček, Jironč – Moudrý, Hynek

24. kolo – Kunčina – Těchonín 7:2 (3:1)

Branky: Hynek, Šponar

Sestava: Riesner – Hynek, Kovanda, Roček, Makar – Kmošek, Špaček, Jironč, Moudrý – Šponar, Dostálek P.

24. kolo – Těchonín – Sloupnice 1:2 (0:1)

Branka: Jironč

Sestava: Dostálek P. – Jandejsek, Dostálek J., Roček, Peřina – Jironč (Šponar), Makar, Hynek, Kmošek – Moudrý, Kroczak

25. kolo – Libchavy – Těchonín 5:1 (2:0)

Branka: Špaček

Sestava: Riesner – Šponar, Makar, Dostálek J., Peřina – Jironč, Špaček, Moudrý, Kmošek – Kovanda

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme