2017/18

1.kolo – Těchonín – Tatenice 2:9 (0:4)

Branky: Roček, Dostálek P.

Sestava: Fišer – Šponar (Roček), Makar, Dostálek J., Peřina – Jironč, Hynek (Kmošek), Špaček, Strnad F. – Kovanda, Dostálek P.

2. kolo – M. Třebová – Těchonín 2:2 (2:2)

Branky: Špaček, Kroczak

Sestava: Janata – Fišer, Šponar, Makar, Strnad F. – Veselý, Kroczak, Špaček, Jironč – Hynek

3.kolo – Těchonín – Lanškroun 1:3 (0:2)

Branka: Roček

Sestava: Janata- Dostálek J., Makar, Šponar, Roček – Jironč, Špaček, Kmošek, Veselý – Strnad F., Merta

4.kolo – Opatovec – Těchonín 5:1 (3:1)

Branka: Špaček

Sestava: Janata – Jandejsek, Roček, Dostálek J., Strnad F. – Jironč, Makar, Špaček, Veselý – Kroczak, Hynek

5.kolo – Těchonín – Zámrsk 3:6 (2:2)

Branky: P. Dostálek 2, Hynek

Sestava: Janata – Šponar (Kroczak), Makar, Dostálek J., Jandejsek – Veselý, Kovanda, Špaček, Strnad F. – Hynek, Dostálek P.

6.kolo – FC Jiskra – Těchonín 9:0 (3:0)

Sestava: Fišer – Šponar, Makar, Dostálek J., Jandejsek – Kroczak, Špaček, Kmošek, Veselý – Hynek (Janata), Kovanda

7.kolo – Těchonín – D. Újezd 5:2 (3:1)

Branky: Kovanda 2, Špaček 2, Filip Jiří

Sestava: Janata – Jandejsek, Dostálek J., Makar, Strnad F. – Veselý M. (Durna), Špaček, Kovanda (Hubálek), Uhlíř (Kmošek) – Polzer (Kroczak), Filip Jiří (Jironč)

8.kolo – Jablonné n. O. – Těchonín 4:0 (2:0)

Sestava: Hynek – Jandejsek ( Durna), Makar, Dostálek, Roček – Uhlíř ( Kmošek), Špaček ( Veselý P.), Veselý M. – Filip ( Polzer), Kovanda, Krozcak ( Jironč)

9.kolo – Těchonín – H. Újezd 6:0 (3:0)

Branky: Kovanda 2, Dostálek P. 2, Filip J.,Roček

Sestava: Janata – Hubálek D.(Durna), Makar, Dostálek J., Roček – Uhlíř (Kmošek), Špaček (Jironč), Kovanda (Filip J.), Veselý M – Dostálek P., Polzer (Hynek)

10.kolo – Řetová – Těchonín 3:2 np (1:1)

Branky: Uhlíř, Kovanda

Sestava: Janata – Makar (Hubálek), Dostálek J. (Hynek), Roček, Strnad F. – Uhlíř (Kroczak), Kmošek, Špaček, Veselý M. (Durna) – Kovanda, Polzer (Filip J.)

11.kolo – Těchonín – Ústí n. O. B. 2:3 (2:2)

Branky: Filip J., Roček

Sestava: Janata – Hubálek, Roček ( Veselý P.), Hynek, Strnad F. – Kmošek, Špaček, Kovanda, Filip J. – Polzer, Dostálek P.

12.kolo – Libchavy – Těchonín 2:6 (1:1)

Branky: Kovanda, Špaček

Sestava: Janata – Makar (Durna), Roček, Hynek, Strnad F. – Lazorka (Polzer), Špaček, Kmošek, Filip J. (Kroczak) – Kovanda, Dostálek P.

13. kolo – Sloupnice – Těchonín 2:1 (1:1)

Branka: Kovanda

Sestava: Janata- Strnad O., Hynek, Roček, Polzer – Hubálek, Špaček, Kmošek, Filip J. – Kovanda, Veselý P. (Riesner)

 

14. kolo – Lanškroun B – Těchonín 3:0 (2:0)

Sestava:  Vašata – Šponar, Makar, Jandejsek, Hubálek – Veselý Michal (Merta), Špaček, Dostálek P., Lazorka – Kovanda (Veselý Petr), Polzer

15. kolo – Těchonín – Opatovec 2:6 (0:3)

Branky: Dostálek P., Jandejsek D.

Sestava: Vašata – Hubálek D. (Lazorka), Makar, Šponar – Veselý M., Špaček, Jandejsek, Filip J. – Polzer (Durna), Kovanda (Kroczak), Dostálek P.

16. kolo – Zámrsk – Těchonín 6:1 (3:0)

Branka: Kovanda

Sestava: Janata – Polzer, Durna, Makar, Šponar – Veselý M. (Merta), Špaček, Jandejsek, Filip J. (Lazorka) – Kovanda, Kroczak (Veselý P.)

17.kolo – Těchonín – FC Jiskra 0:10 (0:5)

Sestava: Janata – Polzer, Durna, Makar, Šponar – Veselý M. (Merta), Špaček, Jandejsek, Filip J. (Lazorka) – Kovanda, Kroczak (Lazorka)

18. kolo – Těchonín – M. Třebová 1:2 np

Branka: Kroczak

Sestava: Vašata – Hubálek, Makar, Durna (Lazorka), Veselý P. – Uhlíř, Špaček, Jandejsek, Veselý M. – Kovanda, Kroczak

19. kolo – D. Újezd B – Těchonín 13:0 (7:0)

K zápasu nastoupili: Vašata, Roček, Merta, Jandejsek, Makar, Polzer, Kovanda, Veselý P., Filip J., Špaček, Lazorka

20. kolo – Tátenice – Těchonín 3:0

Zápas zrušen (Kontumace)

21. kolo – Těchonín – Jablonné n. O. 0:4 (0:1)

Sestava: Hynek – Šponar, Makar, Roček, Hubálek (Dostálek J.) – Strnad F. (Durna), Špaček, Jandejsek, Veselý M. – Kovanda (Polzer),Dostálek P.

22.kolo – H. Újezd – Těchonín 1:4 (1:3)

Branky: Polzer 2, Kovanda, Roček

Sestava: Hynek – Makar, Dostálek J., Roček, Šponar – Hubálek (Durna), Špaček, Jandejsek, Veselý M. – Polzer(Veselý P.), Kovanda

23.kolo – Těchonín – Řetová 2:1 (1:1)

Branky: Dostálek P 2

Sestava: Hynek – Šponar, Roček, Dostálek J., Makar – Durna (Kmošek), Jandejsek, Špaček, Kroczak – Dostálek P., Polzer (Merta)

24. kolo – Ústí n.O. B – Těchonín 5:1 (2:1)

Branka: Špaček

Do zápasu nastoupili – Hynek, Šponar, Roček, Dostálek P., Strnad F., Makar, Veselý M., Kovanda, Dostálek J., Špaček, Kmošek, Janata, Kroczak, Veselý P.,

25. kolo – Libchavy – Těchonín 6:2 (2:1)

Branky: Kovanda, Filip J.

Sestava: Janata- Makar, Dostálek J., Roček, Jandejsek- Filip J.(Veselý P.), Kmošek (Lazorka), Špaček, Veselý M.,

– Kovanda, Dostálek P.

26. kolo – Těchonín – Sloupnice 2:3 (2:3)

Branky: Kovanda, Filip J.

Sestava: Janata – Makar, Dostálek J,. Roček, Strnad F. – Uhlíř, Kmošek (Hubálek), Špaček, Veselý M. (Šponar) -Kovanda, Filip J. (Kroczak)

Sokol Těchonín © 2014, vytvořil: JM , Paletové vozíky - eshop , Paletový vozík - u nás si můžete zakoupit paletové vozíky různých parametrů. Frontier Theme